Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-248 "Балқаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 60-255 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 сәуірде № 5470 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5391 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 837 390 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 347 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 033 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 469 292 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 974 162 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 064 269 мың теңге;
субвенциялар 4 430 861 мың теңге;
2) шығындар 9 029 325 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55 468 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 89 591 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34 123 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 247 403 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 247 403 мың теңге.";
2-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-248 "О бюджете Балхашского района на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 8 апреля 2020 года № 60-255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2020 года № 5470
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 58-248 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5391, опубликован 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 7 837 390 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 347 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 033 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 469 292 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 974 162 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 064 269 тысяч тенге;
субвенции 4 430 861 тысяча тенге;
2) затраты 9 029 325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55 468 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 89 591 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 34 123 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 247 403 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 247 403 тысячи тенге.";
в пункте 2:

"8 676" саны "16 690" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихат хатшысы К. Омаров

цифры "8 676" заменить на цифры "16 690".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров

73 714
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
190 245
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
190 245
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 284
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 972
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиядаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 668
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20 748
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 573
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
503 792
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
204 429
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
202 711
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
202 711
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 718
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 718
2
Әлеуметтiк көмек
257 624
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
257 624
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
87 604
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 849
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 228
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
25 685
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 591
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
54 118
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29 678
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 871
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 739
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
36 614
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

73 714
9
Прочие услуги в области образования
190 245
464
Отдел образования района (города областного значения)
190 245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 284
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44 972
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 668
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 748
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 573
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
19 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
503 792
1
Социальное обеспечение
204 429
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202 711
005
Государственная адресная социальная помощь
202 711
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 718
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 718
2
Социальная помощь
257 624
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257 624
002
Программа занятости
87 604
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 849
006
Оказание жилищной помощи
4 228
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 685
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 591
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54 118
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29 678
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 871
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 739
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения