Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-248 "Балқаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 64-169 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 7 тамызда № 5596 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5391 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 785 520 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 382 312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 429 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 392 459 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 595 856 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 365 742 мың теңге;
субвенциялар 4 430 861 мың теңге;
2) шығындар 11 013 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 45 883 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 80 006 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34 123 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 273 908 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 273 908 мың теңге.".
2-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-248 "О бюджете Балхашского района на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2020 года № 64-169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 августа 2020 года № 5596
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 58-248 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5391, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 9 785 520 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 382 312 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 429 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 392 459 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 595 856 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 365 742 тысячи тенге;
субвенции 4 430 861 тысяча тенге;
2) затраты 11 013 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 45 883 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 80 006 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 34 123 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 273 908 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 273 908 тысяч тенге.".
в пункте 2:

"16 690" саны "21 690" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихат хатшысы К. Омаров

цифры "16 690" заменить на цифры "21 690".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров