Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 67-176 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қыркүйекте № 5682 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5407 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 254 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 743 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 511 мың теңге;
2) шығындар 27 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 565 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 565 мың теңге.";
"3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 134 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 224 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 910 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2020 года № 59-250 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 сентября 2020 года № 67-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 сентября 2020 года № 5682
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 59-250 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5407, опубликован 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 434 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 254 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 743 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 511 тысяч тенге;
2) затраты 27 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 565 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 565 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 284 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 134 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 224 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 910 тысяч тенге;

2) шығындар 27 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 198 952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 169 380 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 85 726 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 83 654 мың теңге;
2) шығындар 214 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 307 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 307 мың теңге.";
"5. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 102 080 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 567 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 82 513 мың теңге;
2) шығындар 113 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 056 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 056 мың теңге.";
"6. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 161 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 367 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 794 мың теңге, оның ішінде:

2) затраты 26 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 198 952 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 572 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 169 380 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 85 726 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 83 654 тысячи тенге;
2) затраты 214 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 307 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 307 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бахбахтинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 108 371 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 291 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 102 080 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 567 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 82 513 тысяч тенге;
2) затраты 113 427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 056 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 056 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 161 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 367 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 794 тысячи тенге, в том числе:

ағымдағы нысаналы трансферттер 6 455 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 339 мың теңге;
2) шығындар 31 044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 883 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 883 мың теңге.";
"7. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 821 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 130 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 691 мың теңге;
2) шығындар 24 986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 715 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 715 мың теңге.";
"8. Балқаш ауданы Бірлік ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 152 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 34 948 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 228 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 720 мың теңге;
2) шығындар 37 554 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 402 мың теңге.";
"9. Балқаш ауданы Желтораңғы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 600 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

целевые текущие трансферты 6 455 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 339 тысяч тенге;
2) затраты 31 044 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 883 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 883 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 271 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 821 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 130 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 691 тысяча тенге;
2) затраты 24 986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 715 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 715 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 36 152 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 204 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 948 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 228 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 720 тысяч тенге;
2) затраты 37 554 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 402 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Желтурангинского сельского округа Балхашского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихат хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйегі № 67-176 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 59-250 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 25 сентября 2020 года № 67-176
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 9 января 2020 года № 59-250
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы