Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 72-338 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 5 тамызда № 5579 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5394 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 27 272 630 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 882 729 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 26 642 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 49 233 мың теңге;
трансферттер түсiмі 22 314 026 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 45 180 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 45 164 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 16 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 22 268 846 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 164 411 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 4 355 306 мың теңге;
субвенциялар 7 749 129 мың теңге;
2) шығындар 33 935 965 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 153 643 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 209 540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 55 897 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 816 978 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 6 816 978 мың теңге.".
5-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302 "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 июля 2020 года № 72-338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 августа 2020 года № 5579
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5394, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 272 630 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 882 729 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 642 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 49 233 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 314 026 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 45 180 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 45 164 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 22 268 846 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 164 411 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4 355 306 тысяч тенге;
субвенции 7 749 129 тысяч тенге;
2) затраты 33 935 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 153 643 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 209 540 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 55 897 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 816 978 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 816 978 тысяч тенге.".
в пункте 5:

"73 727" саны "111 235" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Чажабаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

цифры "73 727" заменить на цифры "111 235".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Чажабаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын

4 454
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
84 733
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшініңжәне есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
133 137
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 108
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
97 015
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76 890
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 882
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 236
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 506
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделішығыстары
13 188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 885 621
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 161 169
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
613 172
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
336 811
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
276 361
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
547 997
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
16 789
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
188
004
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, оның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
37 855
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
30 400
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
357 716
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105 049
2
Коммуналдық шаруашылық
1 365 833

4 454
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
84 733
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
133 137
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 108
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
97 015
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76 890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 882
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 236
021
Капитальные расходы государственного органа
78
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 506
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 885 621
1
Жилищное хозяйство
1 161 169
467
Отдел строительства района (города областного значения)
613 172
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
336 811
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
276 361
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
547 997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
16 789
003
Капитальные расходы государственного органа
188
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
37 855
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
30 400
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
357 716
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
105 049
2
Коммунальное хозяйство
1 365 833