Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 74-344 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қыркүйекте № 5662 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5394 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 27 000 100 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 893 074 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 25 152 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 40 378 мың теңге;
трансферттер түсiмі 22 041 496 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 45 180 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 45 164 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 16 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 21 996 316 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 176 698 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 4 070 489 мың теңге;
субвенциялар 7 749 129 мың теңге;
2) шығындар 31 098 654 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 153 643 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 209 540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 55 897 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302 "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 9 сентября 2020 года № 74-344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 сентября 2020 года № 5662
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5394, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 000 100 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 893 074 тысячи тенге;
неналоговые поступления 25 152 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 40 378 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 041 496 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 45 180 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 45 164 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 21 996 316 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 176 698 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4 070 489 тысяч тенге;
субвенции 7 749 129 тысяч тенге;
2) затраты 31 098 654 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 153 643 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 209 540 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 55 897 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 252 197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 252 197 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 252 197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 252 197 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Ахметжанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қыркүйегі № 74-344 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Н. Ахметжанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от 9 сентября 2020 года № 74-344
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "27" декабря 2019 года № 65-302
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы