Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 75-347 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 29 қыркүйекте № 5674 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5405 тіркелген, 2020 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 19, 21, 22-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 709 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 337 мың теңге;
2) шығындар 22 709 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 131 700 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 982 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 123 718 мың теңге;
2) шығындар 132 685 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 985 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25 сентября 2020 года № 75-347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 сентября 2020 года № 5674
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5405, опубликован 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 19, 21, 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 337 тысяч тенге;
2) затраты 22 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 131 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 982 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 123 718 тысяч тенге;
2) затраты 132 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 985 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 985 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 76 118 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 14 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 61 518 мың теңге;
2) шығындар 79 249 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 131 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 104 077 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 28 977 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 75 100 мың теңге;
2) шығындар 112 407 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 8 330 мың теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 27 196 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 12 411 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 14 785 мың теңге;
2) шығындар 30 123 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 927 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 927 мың теңге.";
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Мыңбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 102 493 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 23 241 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 79 252 мың теңге;
2) шығындар 108 325 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 5 832 мың теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Самсы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 76 118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 61 518 тысяч тенге;
2) затраты 79 249 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 131 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 131 тысяча тенге.";
"10. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 104 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступленияи 28 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 75 100 тысяч тенге;
2) затраты 112 407 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 330 тысяч тенге.";
"12. Утвердить бюджет Матибулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 411 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 14 785 тысяч тенге;
2) затраты 30 123 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 927 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 927 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 102 493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 241 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 79 252 тысячи тенге;
2) затраты 108 325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 832 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 832 тысячи тенге.";
"14. Утвердить бюджет Самсинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 473 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 473 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 16, 19, 22, 28, 34, 37, 40, 55, 61, 64-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 473 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 473 тысячи тенге.".
2. Приложения 16, 19, 22, 28, 34, 37, 40, 55, 61, 64 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Ахметжанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылдың 25 қыркүйегіндегі № 75-347шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 16-қосымша
Бозой ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Н. Ахметжанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 25 сентября2020 года № 75-347
Приложение 16 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Бозойского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
67 316
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
67 316
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-985
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
985
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
985
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
985
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
985
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
985
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылдың 25 қыркүйегіндегі № 75-347 шешіміне 3-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 22-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
67 316
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустроиства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственой программы развития регионов до 2025 года
67 316
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
-985
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
985
8
Используемые остатки бюджетных средств
985
01
Остатки бюджетных средств
985
1
Свободные остатки бюджетных средств
985
01
Свободные остатки бюджетных средств
985
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 3 к решению Жамбылского районного маслихата от 25 сентября 2020 года № 75-347
Приложение 22 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы