Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы № 77-353 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қарашада № 5754 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5394 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 27 955 933 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 465 889 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 16 086 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 30 706 мың теңге;
трансферттер түсiмі 23 443 252 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 45 180 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 45 164 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 16 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 23 398 072 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 737 411 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 911 532 мың теңге;
субвенциялар 7 749 129 мың теңге;
2) шығындар 32 027 856 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 151 740 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 207 637 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 55 897 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302 "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 6 ноября 2020 года № 77-353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2020 года № 5754
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5394, опубликован от 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 955 933 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 465 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 086 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 30 706 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 443 252 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 45 180 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 45 164 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 23 398 072 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 737 411 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 911 532 тысячи тенге;
субвенции 7 749 129 тысяч тенге;
2) затраты 32 027 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 151 740 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 207 637 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 55 897 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 223 663 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 223 663 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 223 663 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 223 663 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Ахметжанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашасы № 77-353 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Н. Ахметжанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от 6 ноября 2020 года № 77-353
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

5 194
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85 715
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
138 937
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 108
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
90 285
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70 160
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 221
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 236
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 334
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 181
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 613 126
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 160 077
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
566 233
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
316 010
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
250 223
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
549 844
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
16 789
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 085
004
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, оның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
37 855
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
29 503
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
357 716
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 896
2
Коммуналдық шаруашылық

5 194
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 715
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
138 937
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 108
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
90 285
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 221
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 236
021
Капитальные расходы государственного органа
1 334
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 181
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 613 126
1
Жилищное хозяйство
1 160 077
467
Отдел строительства района (города областного значения)
566 233
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
316 010
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
250 223
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
549 844
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
16 789
003
Капитальные расходы государственного органа
1 085
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
37 855
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
29 503
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
357 716
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106 896
2
Коммунальное хозяйство