Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 21 қаңтарда № 5416 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24162 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4210 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19952 мың теңге;
2) шығындар 47644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6780 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 70-209 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97296 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93895 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18960 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 74935 мың теңге;
2) шығындар 98070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 774 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 774 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 71-217 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 10 января 2020 года № 58-159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2020 года № 5416.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 28 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 40864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 16702 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 24162 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4210 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19952 тысячи тенге;
2) затраты 47644 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6780 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 70-209 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 97296 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3401 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 93895 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18960 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 74935 тысяч тенге;
2) затраты 98070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 774 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 774 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 71-217 (вводится в действие с 01.01.2020).

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34998 мың теңге.
Ескерту. 26 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 71-217 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 34998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34998 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 71-217 (вводится в действие с 01.01.2020).
27. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

28. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Надыров
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 70-209 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Н. Надыров
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159
Бюджет Аватского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 70-209 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 шешіміне 10-қосымша
2020 жылға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 70-209 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 10 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159
Бюджет сельского округа Байдибек бия на 2020 год
Сноска. Приложение 10 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 70-209 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы