Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 62-177 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5510 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5416 тіркелген, 2020 жылдың 3 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29062 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9110 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19952 мың теңге;
2) шығындар 33867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100434 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 97933 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22998 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 74935 мың теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 22 апреля 2020 года № 62-177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5510
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 58-159 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5416, опубликован 3 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4802 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 29062 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9110 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19952 тысячи тенге;
2) затраты 33867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 100434 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2501 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 97933 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22998 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 74935 тысяч тенге;

2) шығындар 100435 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41118 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9610 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 31508 мың теңге;
2) шығындар 42694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 91045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 88565 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44610 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 43955 мың теңге;
2) шығындар 98949 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7904 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7904 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 114711 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48651 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 66060 мың теңге;

2) затраты 100435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 42693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1575 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 41118 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9610 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 31508 тысяч тенге;
2) затраты 42694 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 91045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2480 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 88565 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43563 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 43955 тысяч тенге;
2) затраты 98949 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7904 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7904 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 124564 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9853 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 114711 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48651 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 66060 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11703 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11703 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11703 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11703 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Мухтарова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының2020 жылғы 22 сәуірі № 62-177 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-159 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Г. Мухтарова
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 22 апреля 2020 года № 62-177
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района
на 2020-2022 годы"
Бюджет Аватского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірі № 62-177 шешіміне 3-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-159 шешіміне 7-қосымша
2020 жылға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 3 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 22 апреля 2020 года № 62-177
Приложение 7 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Акшийского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы