Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 57-154 "Еңбекшіқазақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 65-186 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 5 тамызда № 5584 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 57-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5386 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 39 998 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 161 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 479 357 мың теңге;
трансферттер түсімі 32 308 876 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 593 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 20 069 213 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 522 485 мың теңге;
субвенциялар 10 716 585 мың теңге;
2) шығындар 47 977 197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 153 216 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 206 016 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 800 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 131 966 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 131 966 мың теңге.".
4-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 57-154 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 65-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 августа 2020 года № 5584
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 57-154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5386, опубликован 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы 39 998 447 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 161 904 тысячи тенге;
неналоговые поступления 48 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 479 357 тысяч тенге;
поступление трансфертов 32 308 876 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления
593 тысячи тенге;
целевые текущие трансферты 20 069 213 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 522 485 тысяч тенге;
субвенции 10 716 585 тысяч тенге;
2) затраты 47 977 197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 153 216 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 206 016 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 800 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 131 966 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 131 966 тысяч тенге.".
в пункте 4:

"143 637" саны "162 668" санына ауыстырылсын".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы В. Вальков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

цифры "143 637" заменить на цифры "162 668".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата В. Вальков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

256 995
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
91 904
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
252 595
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 511
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
137 791
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 641
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 123
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
67 012
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 506
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
15 150
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
15 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 064 017
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 569 980
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
817 733
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
372 197
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
445 536
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
752 247
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
58 570
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
114 000
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
389 426
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 951
2
Коммуналдық шаруашылық
1 407 763
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
1 407 763
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

256 995
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 904
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
252 595
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 511
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
137 791
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 123
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
67 012
021
Капитальные расходы государственного органа
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 506
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
15 150
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
15 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде )
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 064 017
1
Жилищное хозяйство
1 569 980
467
Отдел строительства района (города областного значения)
817 733
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
372 197
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
445 536
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
752 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
58 570
003
Капитальные расходы государственного органа
300
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
114 000
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
389 426
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
189 951
2
Коммунальное хозяйство
1 407 763
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 407 763
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах