Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 57-154 "Еңбекшіқазақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қарашадағы № 69-205 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 қарашада № 5747 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 57-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5386 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 41 099 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 796 538 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 47 262 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 505 568 мың теңге;
трансферттер түсімі 33 750 341 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 360 225 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 21 171 490 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 502 041 мың теңге;
субвенциялар 10 716 585 мың теңге;
2) шығындар 47 505 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 153 216 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 206 016 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 52 800 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 57-154 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 ноября 2020 года № 69-205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2020 года № 5747
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 57-154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5386, опубликован 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
Доходы 41 099 709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 796 538 тысяч тенге;
неналоговые поступления 47 262 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 505 568 тысяч тенге;
поступление трансфертов 33 750 341 тысяча тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 360 225 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 21 171 490 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 502 041 тысяча тенге;
субвенции 10 716 585 тысяч тенге;
2) затраты 47 505 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 153 216 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 206 016 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 52 800 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 558 626 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 558 626 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. АБДЫКАДЫРОВА
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 558 626 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 558 626 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Ж. АБДЫКАДЫРОВА
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов