Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 71-217 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5825 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 58-159 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5416 тіркелген, 2020 жылдың 3 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 6, 8, 9, 13, 17, 19, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97296 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93895 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18960 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 74935 мың теңге;
2) шығындар 98070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 774 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 774 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 199901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 95360 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 104541 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38481 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 66060 мың теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2020 года № 71-217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5825
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 58-159 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5416, опубликован 3 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 6, 8, 9, 13, 17, 19, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 97296 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3401 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 93895 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18960 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 74935 тысяч тенге;
2) затраты 98070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 774 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 774 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 199901 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 95360 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 104541 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38481 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 66060 тысяч тенге;

2) шығындар 204656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4755 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4755 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 129945 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 108045 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 16532 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 91513 мың теңге;
2) шығындар 139246 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9301 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Есік қаласының бюджеті тиісінше осы шешімінің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 428430 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 194186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 233953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 99810 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 134143 мың теңге;
2) шығындар 467667 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39237 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39237 мың теңге.";
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Қаражота ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 85075 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23977 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 61098 мың теңге;

2) затраты 204656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4755 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4755 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Бартогайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 129945 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21900 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 108045 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 16532 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 91513 тысяч тенге;
2) затраты 139246 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9301 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет города Есик на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 428430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 194186 тысяч тенге;
неналоговые поступления 291 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 233953 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 99810 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 134143 тысячи тенге;
2) затраты 467667 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39237 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39237 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Каражотинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 97188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12113 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 85075 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23977 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 61098 тысяч тенге;

2) шығындар 284805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34998 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 16, 22, 25, 37, 49, 55, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 284805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 34998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34998 тысяч тенге.".
2. Приложения 4, 16, 22, 25, 37, 49, 55, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению соответственно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. АБДЫКАДЫРОВА
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Рустамбеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсаны № 71-217 шешіміне 1 -қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Ж. АБДЫКАДЫРОВА
Исполняющий обязанности секретаря Енбекшиказахского районного маслихата А. Рустамбеков
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихатаот 20 декабря 2020 года № 71-217

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсаны № 71-217 шешіміне 6-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы10 қаңтардағы № 58-159 шешіміне 49-қосымша
2020 жылға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 6 к решению Енбекшиказахского районного маслихатаот 20 декабря 2020 года № 71-217
Приложение 49 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 10 января 2020 года № 58-159
Бюджет Коктобинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы