Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 64-368 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 сәуірде № 5499 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 тіркелген, 2020 жылдың 3 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 759 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 73 942 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 55 018 мың теңге;
субвенциялар 18 924 мың теңге;
2) шығындар 81 890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 189 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 531 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 993 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 43 538 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 375 мың теңге;
субвенциялар 18 163 мың теңге;
2) шығындар 45 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 390 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 16 апреля 2020 года № 64-368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2020 года № 5499
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5414, опубликован 3 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 78 701 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 759 тысяч тенге;
поступление трансфертов 73 942 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 55 018 тысяч тенге;
субвенции 18 924 тысячи тенге;
2) затраты 81 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 189 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 44 531 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 993 тысячи тенге;
поступление трансфертов 43 538 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 375 тысяч тенге;
субвенции 18 163 тысячи тенге;
2) затраты 45 921 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 390 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 90 103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 528 мың теңге;
трансферттер түсімі 74 575 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 63 088 мың теңге;
субвенциялар 11 487 теңге;
2) шығындар 100 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 618 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 179 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 50 927 мың теңге;
трансферттер түсімі 128 330 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 128 330 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 189 804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 547 мың теңге.";
"5. "2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 602 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 880 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 730 мың теңге;
субвенциялар 20 150 мың теңге;
2) шығындар 34 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 800 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 946 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 091 мың теңге;
трансферттер түсімі 55 855 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38 823 мың теңге;
субвенциялар 17 032 мың теңге;
2) шығындар 60 693 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 747 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 90 103 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 528 тысяч тенге;
поступление трансфертов 74 575 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 63 088 тысяч тенге;
субвенции 11 487 тысяч тенге;
2) затраты 100 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 618 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 618 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 179 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 50 927 тысяч тенге;
поступление трансфертов 128 330 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 128 330 тысяч тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 189 804 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 547 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 32 482 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 602 тысячи тенге;
поступление трансфертов 30 880 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 730 тысяч тенге;
субвенции 20 150 тысяч тенге;
2) затраты 34 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 800 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 58 946 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 091 тысяча тенге;
поступление трансфертов 55 855 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38 823 тысячи тенге;
субвенции 17 032 тысячи тенге;
2) затраты 60 693 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 747 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы С. Сарыев
Ескелді ауданы маслихатының хатшысы К. Алпысбаев

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата С. Сарыев
Секретарь маслихата Ескельдинского района К. Алпысбаев