Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 тамыздағы № 67-381 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 21 тамызда № 5627 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 тіркелген, 2020 жылдың 03 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 679 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 67 022 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48 098 мың теңге;
субвенциялар 18 924 мың теңге;
2) шығындар 81 890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 189 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 321 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 54 363 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36 200 мың теңге;
субвенциялар 18 163 мың теңге;
2) шығындар 57 074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 390 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 18 августа 2020 года № 67-381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 августа 2020 года № 5627
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5414, опубликован 03 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы 78 701 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 679 тысяч тенге;
поступление трансфертов 67 022 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48 098 тысяч тенге;
субвенции 18 924 тысячи тенге;
2) затраты 81 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 189 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 55 684 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 321 тысяча тенге;
поступление трансфертов 54 363 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36 200 тысяч тенге;
субвенции 18 163 тысячи тенге;
2) затраты 57 074 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 390 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 90 103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 092 мың теңге;
трансферттер түсімі 61 011 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 49 524 мың теңге;
субвенциялар 11 487 теңге;
2) шығындар 100 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 618 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 200 320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 70 815 мың теңге;
трансферттер түсімі 129 505 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 129 505 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 210 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 547 мың теңге.";
"5. "2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 755 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 227 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 077 мың теңге;
субвенциялар 20 150 мың теңге;
2) шығындар 34 782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 800 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 932 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 279 мың теңге;
трансферттер түсімі 71 653 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 54 621 мың теңге;
субвенциялар 17 032 мың теңге;
2) шығындар 77 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 747 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 90 103 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 092 тысячи тенге;
поступление трансфертов 61 011 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 49 524 тысячи тенге;
субвенции 11 487 тысяч тенге;
2) затраты 100 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 618 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 618 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 200 320 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 70 815 тысяч тенге;
поступление трансфертов 129 505 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 129 505 тысяч тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 210 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 547 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 32 982 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 755 тысяч тенге;
поступление трансфертов 30 227 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 077 тысяч тенге;
субвенции 20 150 тысяч тенге;
2) затраты 34 782 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 800 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 75 932 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 279 тысяч тенге;
поступление трансфертов 71 653 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 54 621 тысяча тенге;
субвенции 17 032 тысячи тенге;
2) затраты 77 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 747 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 66 111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 598 мың теңге;
трансферттер түсімі 64 513 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 46 189 мың теңге;
субвенциялар 18 324 мың теңге;
2) шығындар 67 987 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 876 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қайнарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 650 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 887 мың теңге;
трансферттер түсімі 21 763 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 216 мың теңге;
субвенциялар 17 547 мың теңге;
2) шығындар 22 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қоңыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54 576 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 360 мың теңге;
трансферттер түсімі 54 216 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 445 мың теңге;
субвенциялар 19 771 мың теңге;
2) шығындар 54 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Көкжазық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1379 мың теңге;
трансферттер түсімі 55 353 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 35 623 мың теңге;
субвенциялар 19 730 мың теңге;
2) шығындар 56 732 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Жалғызағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 66 111 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 598 тысяч тенге;
поступление трансфертов 64 513 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 46 189 тысяч тенге;
субвенции 18 324 тысячи тенге;
2) затраты 67 987 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 876 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Кайнарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 650 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 887 тысяч тенге;
поступление трансфертов 21 763 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 216 тысяч тенге;
субвенции 17 547 тысяч тенге;
2) затраты 22 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Конырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 54 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 360 тысяч тенге;
поступление трансфертов 54 216 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 445 тысяч тенге;
субвенции 19 771 тысяча тенге;
2) затраты 54 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Кокжазыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 56 732 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 379 тысяч тенге;
поступление трансфертов 55 353 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 35 623 тысячи тенге;
субвенции 19 730 тысяч тенге;
2) затраты 56 732 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Жалгызагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы К. Досанов
Ескелді ауданы маслихатының хатшысы К. Алпысбаев

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата К. Досанов
Секретарь маслихата Ескельдинского района К. Алпысбаев