Қарабұлақ ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 тамыздың № 9 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 тамызда № 5630 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қарабұлақ ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 20 желтоқсандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Ескелді ауданының Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабұлақ ауылдық округінің келесі көшелері қайта аталсын:
Қарабұлақ ауылындағы "Автомобилистов" көшесі "Балқаш" көшесіне, "Береговая" көшесі "Ойсаз" көшесіне, "Забайкальская" көшесі "Байкал" көшесіне, "Интернациональная" көшесі "Желтоқсан" көшесіне, "Колхозная" көшесі "Ынтымақ" көшесіне, "Почтовая" көшесі "Болашақ" көшесіне, "Строителей" көшесі "Жерұйық" көшесіне, "Южная" көшесі "Күншуақ" көшесіне, "Северная" көшесін "Самал" көшесіне, "Победа" көшесін "Жеңіс" көшесіне;
Шымыр ауылындағы "Дружба" көшесі "Достық" көшесіне, "Екінші" көшесі "Бірлік" көшесіне, "Үшінші" көшесі "Ғарышкер" көшесіне;
Абай ауылындағы "Молодежная" көшесі "Жастар" көшесіне, "Мир" көшесі "Бейбітшілік" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің орынбасары С. Оналбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округі әкімі Б. Дюсебаев

О переименовании улиц Карабулакского сельского округа
Решение акима Карабулакского сельского округа Ескельдинского района Алматинской области от 24 августа 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 августа 2020 года № 5630
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Карабулакского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 20 декабря 2017 года, аким Карабулакского сельского округа Ескельдинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Карабулакскогосельского округа:
в селе Карабулак улицу "Автомобилистов" в улицу "Балхаш", улицу "Береговая" в улицу "Ойсаз", улицу "Забайкальская" в улицу "Байкал", улицу "Интернациональная" в улицу "Желтоксан", улицу "Колхозная" в улицу "Ынтымак", улицу "Почтовая"в улицу "Болашак", улицу "Строителей" в улицу "Жеруйык", улицу "Южная" в улицу "Куншуак", улицу "Северная" в улицу "Самал", улицу "Победа" в улицу "Женис";
в селе Шымыр улицу "Дружба" в улицу "Достык", улицу "Вторую" в улицу "Бирлик", улицу "Третью" в улицу "Гарышкер";
в селе Абай улицу "Молодежная" в улицу "Жастар", улицу "Мир" в улицу "Бейбитшилик".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Карабулакского сельского округа С. Оналбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа Б. Дюсебаев