Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 78-432 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 желтоқсанда № 5832 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 61-352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 тіркелген, 2020 жылдың 03 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4, 7, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 213 890 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 549 мың теңге;
трансферттер түсімі 128 341 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 128 341 мың теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 224 437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 547 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 542 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 63 384 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 45 060 мың теңге;
субвенциялар 18 324 мың теңге;
2) шығындар 70 418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 876 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Көкжазық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2020 года № 78-432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2020 года № 5832
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 61-352 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5414, опубликован 03 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 213 890 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 549 тысяч тенге;
поступление трансфертов 128 341 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 128 341 тысяча тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 224 437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 547 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 68 542 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 158 тысяч тенге;
поступление трансфертов 63 384 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 45 060 тысяч тенге;
субвенции 18 324 тысячи тенге;
2) затраты 70 418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 876 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Кокжазыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 58 036 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 660 мың теңге;
трансферттер түсімі 54 376 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 646 мың теңге;
субвенциялар 19 730 мың теңге;
2) шығындар 58 036 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".

1) доходы 58 036 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 660 тысяч тенге;
поступление трансфертов 54 376 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 646 тысяч тенге;
субвенции 19 730 тысяч тенге;
2) затраты 58 036 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 10, 19, 22, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының депутаты, сессия төрағасы К. Тастанбаев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Алпысбаев

2. Приложения 1, 10, 19, 22, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, депутат Ескельдинского районного маслихата К. Тастанбаев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев