Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 35-166 "Іле ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 58-244 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 шілдеде № 5554 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 35-166 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4966 тіркелген, 2019 жылдың 03 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Турумбетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

О признании утратившим силу решения Илийского районного маслихата от 7 декабря 2018 года № 35-166 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Илийскому району"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 24 июня 2020 года № 58-244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 июля 2020 года № 5554
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Илийского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Илийскому району" от 7 декабря 2018 года № 35-166 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4966, опубликован 03 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Е. Турумбетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова