Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазанның № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 21 қазанда № 5715 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 30.07.2024 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Іле ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Іле ауданы әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің аппаратының басшысы М. Мадигуловқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Карасаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Іле аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы Г.Е Чинаева
Іле ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазаны № 3 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 10.11.2023 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 338 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
Аспандияр көшесі;
Дәрігерлер көшесі;
Құрманғазы көшесі;
М. Тынышбай көшесі;
Н. Островский көшесі;
Сайполдаев Нашырбек көшесі;
Ұлытау көшесі;
Ұстаздар көшесі;
Шпак көшесі 2, 2 А, 4, 6, 6 А, 8, 8 Д, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 16 А, 16 Г,18, 20, 22, 22 А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 В, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 Б, 50, 52, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 64 Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 98 Б, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 110 Б, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 130, 132, 136, 136 А, 138, 138 А, 140, 142, 142 А, 142 Б, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 160;

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе
Решение акима Илийского района Алматинской области от 19 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 октября 2020 года № 5715. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 30 июля 2024 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 30.07.2024 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Илийского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Илийском районе избирательные участки согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима Илийского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Илийского района Мадигулова М.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Карасаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Илийской районной территориальной избирательной комиссии Г.Е Чинаева
Приложение 1 к решению акима Илийского района от 19 октября 2020 года № 3
Сноска. Приложение 1 в редакции решения акима Илийского района Алматинской области от 10.11.2022 № 9 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов
Избирательный участок № 338
Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, улица Бостанова № 1, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 17" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
улица Аспандияр;
улица Дәрігерлер;
улица Құрманғазы;
улица М. Тынышбай;
улица Н. Островскского;
улица Сайполдаев Нашырбек;
улица Ұлытау;
улица Ұстаздар;
улица Шпака 2, 2 А, 4, 6, 6 А, 8, 8 Д, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 16 А, 16 Г, 18, 20, 22, 22 А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34 В, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 Б, 50, 52, 54, 56, 58, 58 А, 60, 62, 64 Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84 А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98 А, 98 Б, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110 А, 110 Б, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 130, 132, 136, 136 А, 138, 138 А, 140, 142, 142 А, 142 Б, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 160;

Черемушки көшесі 15, 15 А, 15 Б, 25, 25 Б, 26, 27, 27 А, 27 Б, 28, 28 А, 29, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 30 В, 30 Г, 31, 31 А, 31 Б, 31 В, 31 Г, 31 Д, 32, 32 А, 32 Б, 32 В, 32 Г, 33, 33/1, 33/2, 33 А, 33 В, 34, 34 А, 34 Б, 35, 36, 36 А, 37, 37 А, 37 Б, 37 Г, 38, 38 А, 39, 39 А, 41, 41 А, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 44 А, 44 Б, 56, 56 А.
№ 339 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 54 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Боралдай кенті:
Амангелді Иманов көшесі;
Аэродромная көшесі 91, 91 А, 91 Б, 91 В;
Восточная көшесі;
Ломоносов көшесі;
Садовая көшесі;
Школьная көшесі;
Ю. Гагарин көшесі;
Черемушки көшесі 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 4 Б, 5, 5 А, 6, 7, 8, 8 А, 8 Б, 8 В, 8 Д, 9, 9 А, 9 Б, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 13 А, 14, 14 А, 16, 17, 17 Б, 17 В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 23 Г, 24.
№ 355 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, "Қуат" ықшам ауданы, Сартай батыр көшесі № 23, "Алихан" коммерциялық ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы, "Қуат" ықшам ауданы:
Жауғаш батыр көшесі;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
Нүсіпбек Исахметов көшесі;
Рахымбаев Амангелді Мұңайтпасұлы көшесі;
Сәмен батыр көшесі;
Сартай батыр көшесі;
Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі;
Ілияс Жансүгіров көшесі.
№ 358 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 38, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 лицейі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң жақ қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өтеген батыр ауылы, "Қуат" ықшам ауданы:
Абылай хан көшесі;
Алибек Нұрқожа көшесі;
Байболсын Жұматаев көшесі;
Бекболат Әшекеев көшесі;
Бердібек Соқпақбаев көшесі;
Жастар көшесі;
Исатай батыр көшесі;
Қапал батыр көшесі;
Кеңес Алпысбаев көшесі;
Конституция көшесі;
Манас көшесі;
Сағат Әшімбаев көшесі;
Ораз Жандосов көшесі;
Райымбек батыр көшесі;
Т. Әубәкіров көшесі;
Төле би көшесі;
Ш. Құлымбаев көшесі.
№ 368 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қоянқұс ауылы, Шиелі көшесі № 61, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қоянқұс ауылы:
А. Иманов көшесі;
Алатау көшесі;
Алтай көшесі;
Ануарбек Абимолдаев көшесі;
Астана көшесі;
Бейбітшілік көшесі;
Береговая көшесі;
Бірлік көшесі;
Данаш Жарқынбеков көшесі;
Жерұйық көшесі;
Жұлдыз көшесі;
Квартал Д көшесі;
Наурыз көшесі;
Новая көшесі;
Нүркен Әбдіров көшесі;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі;

улица Черемушки 15, 15 А, 15 Б, 25, 25 Б, 26, 27, 27 А, 27 Б, 28, 28 А, 29, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 30 В, 30 Г, 31, 31 А, 31 Б, 31 В, 31 Г, 31 Д, 32, 32 А, 32 Б 32 В, 32 Г, 33, 33/1, 33/2, 33 А, 33 В, 34, 34 А, 34 Б, 35, 36, 36 А, 37, 37 А, 37 Б, 37 Г, 38, 38 А, 39, 39 А, 41, 41 А, 42, 42 А, 43, 43 А, 44, 44 А, 44 Б, 56, 56 А.
Избирательный участок № 339
Место нахождение избирательного участка: поселок Боралдай, улица Бостанова № 7, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 54" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: поселок Боралдай:
улица Амангелді Иманов
улица Аэродромная 91, 91 А, 91 Б, 91 В;
улица Восточная;
улица Ломоносова;
улица Садовая;
улица Школьная;
улица Ю. Гагарина;
улица Черемушки 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 4 Б, 5, 5 А, 6, 7, 8, 8 А, 8 Б, 8 В, 8 Д, 9, 9 А, 9 Б, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 13 А, 14, 14 А, 16, 17, 17 Б, 17 В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 23 Г, 24.
Избирательный участок № 355.
Место нахождение избирательного участка: село Отеген батыр, микрорайон "Қуат", улица Сартай батыр 23, коммерческое здание "Алихан".
Границы избирательного участка: село Отеген батыр, микрорайон "Куат":
улица Жауғаш батыр;
улица Қайрат Рысқұлбеков;
улица Нүсіпбек Исахметов;
улица Рахымбаев Амангелді Мұңайтпасұлы;
улица Сартай батыр;
улица Сәмен батыр;
улица Тәуелсіздіктің 10 жылдығы;
улица І. Жансүгіров.
Избирательный участок № 358
Место нахождение избирательного участка: село Отеген батыр, улица Қ. Рысқұлбеков № 38, Государственное коммунальное учреждение "Лицей № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Отеген батыр, микрорайон "Куат":
улица Абылай хан;
улица Алибек Нұрқожа;
улица Байболсын Жұматаев;
улица Бекболат Әшекеев;
улица Бердібек Соқпақбаев;
улица Жастар;
улица Исатай батыр;
улица Қапал батыр;
улица Кеңес Алпысбаев;
улица Конституция;
улица Манас;
улица Сағат Әшімбаев;
улица Ораз Жандосов;
улица Райымбек батыр;
улица Т. Әубәкіров;
улица Төле би;
улица Ш. Құлымбаев.
Избирательный участок № 368
Место нахождение избирательного участка: село Коянкус, улица Шиели № 61, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Коянкус:
улица А. Иманов;
улица Алатау;
улица Алтай;
улица Ануарбек Абимолдаев;
улица Астана;
улица Бейбітшілік;
улица Береговая;
улица Бірлік;
улица Данаш Жаркынбеков;
улица Жерұйық;
улица Жұлдыз;
улица Квартал Д;
улица Наурыз;
улица Новая;
улица Нүркен Абдиров;
улица Рақымжан Қошқарбаев;

Шиелі көшесі 1, 2, 2 А, 2 В, 2 Д, 2 Е, 3, 4, 5, 6, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 Д, 31, 32, 32 А, 32 В, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 46 А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 Б, 64, 66, 66 А, 68, 70, 72, 72 А, 74, 76, 78, 80, 82.
№ 369 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Арқабай көшесі № 271, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Аманат көшесі;
Аптечная көшесі;
Ғ. Мүсірепов көшесі;
Жерұйық көшесі;
Карасуйская көшесі;
Кенжеқұлов көшесі;
Медицинская көшесі;
Тоныкөк көшесі;
Райымбек көшесі;
С. Сейфулин көшесі;
Халифа Алтай көшесі;
Учительская көшесі.
№ 372 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 14 В, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 28 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Байсерке ауылы:
Абылай хан көшесі;
Арқабай көшесі;
Ә. Молдағұлова көшесі;
И. Тайманов көшесі;
К. Байсеитова көшесі;
Күйші Дәулеткерей көшесі 1, 2, 2 А, 2 В, 3, 4, 5, 6, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 25, 26, 28, 28 А, 27, 29, 30, 30 А, 31, 32, 32 А, 32 В, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 Б, 63, 63 А, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 75, 75 Б, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 А, 86, 87 Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122 А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142 Б, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207;
МТФ-1 көшесі;
Салқам Жәңгір көшесі;
І. Жансүгіров көшесі;
Юбилейная көшесі.
№ 374 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қоянқұс ауылы, Абай көшесі № 2 Е, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 47 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қоянқұс ауылы:
Абай көшесі;
Б. Момышұлы көшесі;
Береговая көшесі;
Брусиловский көшесі;
Гүлдер көшесі;
Достық көшесі;
Жамбыл көшесі;
Жастар көшесі;
Иманов көшесі;
Көктем көшесі;
Мұратбаев көшесі;
Тәуелсіздік көшесі;
Ш. Айманов көшесі;
Ш. Уәлиханов көшесі.

улица Шиелі 1, 2, 2 А, 2 В, 2 Д, 2 Е, 3, 4, 5, 6, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 Д, 31, 32, 32 А, 32 В, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 46 А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62 Б, 64, 66, 66 А, 68, 70, 72, 72 А, 74, 76, 78, 80, 82.
Избирательный участок № 369
Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Аркабая № 271, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Аманат;
улица Аптечная;
улица Ғ. Мүсірепов;
улица Жерұйық;
улица Карасуйская;
улица Кенжеқұлов;
улица Медицинская;
улица Тоныкөк;
улица Райымбек;
улица С. Сейфуллина;
улица Халифа Алтай;
улица Учительская.
Избирательный участок № 372
Место нахождение избирательного участка: село Байсерке, улица Бейбітшілік № 14 В, Государственное коммунальное учреждение "Школа-гимназия № 28" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Байсерке:
улица Абылай хан;
улица Арқабай;
улица Ә. Молдағұлова;
улица И. Тайманов;
улица К. Байсеитова;
улица Күйші Дәулеткерей 1, 2, 2 А, 2 В, 3, 4, 5, 6, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 25, 26, 28, 28 А, 27, 29, 30, 30 А, 31, 32, 32 А, 32 В, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 Б, 63, 63 А, 64, 65, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 А, 73, 74, 75, 75 Б, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 А, 86, 87 Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122 А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142 Б, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207;
улица МТФ-1;
улица Салқам Жәңгір;
улица І. Жансүгіров;
улица Юбилейная.
Избирательный участок № 374
Место нахождение избирательного участка: село Коянкус, улица Абай № 2 Е, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 47" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Коянкус:
улица Абая;
улица Б. Момышұлы;
улица Береговая;
улица Брусиловского;
улица Гүлдер;
улица Достық;
улица Жамбыл;
улица Жастар;
улица Иманова;
улица Көктем;
улица Мұратбаев;
улица Тәуелсіздік;
улица Ш. Айманов;
улица Ш. Уалиханова;

Шиелі көшесі 83, 84, 85 А, 86, 87 Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123 А, 125, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137 Б, 139, 141, 143, 145, 147 А, 149, 151, 153, 155, 157 А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 А, 263, 264 В, 265, 266 Д, 267, 268 Е, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 А, 278 Б, 279, 280, 281;
Энергетиков көшесі.
№ 386 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қараой ауылы, Даулыбаев көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Ноғайбаев атындағы № 18 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қараой ауылы:
Абай көшесі;
А. Отарбаев көшесі;
Ардагер көшесі;
Болашақ көшесі;
Гүлдер көшесі;
Жігер көшесі;
Жұлдыз көшесі;
Қазақстан көшесі;
Қамыскөл;
Қ. Даулыбаев көшесі;
Мамыр көшесі;
М. Абишев көшесі;
М. Әуезов көшесі;
Монтажник қосалқы шаруашылығы;
Наурыз көшесі;
Н. Пашкин көшесі;
Р. Зорге көшесі;
Тамаша көшесі;
Сұлусай көшесі;
Ы. Алтынсарин көшесі;
Іле Таңы көшесі.
№ 387 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 10, "Қараой ауылдық мәдениет үйі" "Іле аудандық әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазналық кәсіпорынның филиалы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қараой ауылы:
Алғабас көшесі;
Алмалы көшесі;
Балдырған көшесі;
Балауса көшесі;
Бейбітшілік көшесі;
Жаңалық көшесі;
Жеңіс көшесі;
Ж. Уалиев көшесі;
Дарын көшесі;
Мереке көшесі;
Нұрлы таң көшесі;
Рахат көшесі;
Теректі көшесі;
Тың дала көшесі;
Үлгілі көшесі.
Шұғыла көшесі;
Ынтымақ көшесі.
№ 390 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Междуреченск ауылы, Достық көшесі, № 10, "Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Междуреченск ауылының Мәдениет үйі" № 4 филиалы, фойе.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Междуреченск ауылы:
Ақан сері көшесі;
Атамұра көшесі;
Байбосын Тамабаев көшесі;
Достық көшесі;
Жібек жолы көшесі;
Западная көшесі;
МТФ-1 көшесі;
Тәуелсіздік көшесі;
Шоқан Уәлиханов көшесі;
бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Междуречье.
№ 391 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Междуреченск ауылы, Достық көшесі № 10, "Іле ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Междуреченск ауылының Мәдениет үйі" № 4 филиалы, көрермен залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Междуреченск ауылы:
Абылай хан көшесі;
Алматы көшесі;
Алпамыс батыр көшесі;
Алатау көшесі;
Астана көшесі;
Арай көшесі;
Атырау көшесі;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі;
Байқоңыр көшесі;
Бейбарыс Сұлтан көшесі;
Береке көшесі;
Дінмұхамед Қонаев көшесі;
Кошельный көшесі;
Құрманғазы көшесі;
Мұқағали Мақатаев көшесі;
Мұхтар Әуезов көшесі;
Нұрғиса Тілендиев көшесі.
№ 392 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Екпінді ауылы, Шевченко көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі мәжіліс залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екпінді ауылы:
Абай көшесі;
Ақбұлақ көшесі;
Гоголь көшесі;
Горький көшесі;
Жаяу Мұса көшесі;
Жәнібек хан көшесі;
Жетісу көшесі;
Лермонтов көшесі;
Майкот Алғазиев көшесі;
Нұрлы жол көшесі;
Пушкин көшесі;
Сарыарқа көшесі;
Шевченко көшесі.
№ 393 сайлау учаскесі

улица Шиелі 83, 84, 85 А, 86, 87 Б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123 А, 125, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137 Б, 139, 141, 143, 145, 147 А, 149, 151, 153, 155, 157 А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 А, 263, 264 В, 265, 266 Д, 267, 268 Е, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 А, 278 Б, 279, 280, 281;
улица Энергетиков.
№ 386 избирательный участок
Местонахождение избирательного участка: село Караой, улица Даулыбаева № 1, государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 18 имени Н. Ногайбаева" государственного учреждения "Отдел образования Илийского района".
Границы избирательного участка: село Караой:
улица Абай;
улица А. Отарбаев;
улица Ардагер;
улица Болашақ;
улица Гүлдер;
улица Жігер;
улица Жұлдыз;
улица Қазақстан;
улица Қамыскөл;
улица Қ. Даулыбаев;
улица Мамыр;
улица М. Абишев;
улица М. Ауезов;
подсобное хозяйство Монтажник;
улица Наурыз;
улица Н. Пашкин;
улица Р. Зорге;
улица Тамаша;
улица Сұлусай;
улица Ы. Алтынсарин;
улица Іле Таңы.
Избирательный участок № 387.
Местонахождение избирательного участка: село Караой, улица Бейбітшілік № 10, "Дом культуры села Караой" - филиал государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Илийского района".
Границы избирательного участка: село Караой:
улица Алғабас;
улица Алмалы;
улица Балдырған;
улица Балауса;
улица Бейбітшілік;
улица Жаңалық;
улица Жеңіс;
улица Ж. Уалиев;
улица Дарын;
улица Мереке;
улица Нұрлы таң;
улица Рахат;
улица Теректі;
улица Тың дала;
улица Үлгілі;
улица Шұғыла;
улица Ынтымақ.
Избирательный участок № 390
Местонахождение избирательного участка: село Междуреченское, улица Достық № 10, филиал № 4 "Дом культуры с. Междуреченск" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Илийского района", фойе.
Границы избирательного участка: село Междуреченское:
улица Ақан сері;
улица Атамұра;
улица Байбосын Тамабаев;
улица Достық;
улица Жібек жолы;
улица Западная;
улица МТФ-1;
улица Тәуелсіздік;
улица Шоқан Уәлиханов;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Междуречье.
Избирательный участок № 391
Местонахождение избирательного участка: село Междуреченское, улица село Междуреченское, улица Достық, № 10, филиал № 4 "Дом культуры с. Междуреченск" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Илийского района", зрительный зал.
Границы избирательного участка: село Междуреченское:
улица Абылай хан;
улица Алматы;
улица Алпамыс батыр;
улица Алатау;
улица Астана;
улица Арай;
улица Атырау;
улица Ахмет Байтұрсынұлы;
улица Байқоңыр;
улица Бейбарыс Сұлтан;
улица Береке;
улица Дінмұхамед Қонаев;
улица Кошельного;
улица Құрманғазы;
улица Мұқағали Мақатаев;
улица Мұхтар Әуезов;
улица Нұрғиса Тілендиев.
Избирательный участок № 392.
Местонахождение избирательного участка: село Екпинды, улица Шевченко № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", актовый зал.
Границы избирательного участка: село Екпинды:
улица Абай;
улица Ақбұлақ;
улица Гоголя;
улица Горького;
улица Жаяу Мұса;
улица Жәнібек хан;
улица Жетісу;
улица Лермонтова;
улица Майкот Алғазиев;
улица Нұрлы жол;
улица Пушкина;
улица Сарыарқа;
улица Шевченко.
Избирательный участок № 393

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Екпінді ауылы, Қобыланды батыр көшесі, № 54, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төлеген Айбергенов атындағы № 48 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат, фойе.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екпінді ауылы:
Бұқар жырау көшесі;
Бөлек батыр көшесі;
Ескелді би көшесі;
Мұхтар Әуезов көшесі;
Медеу көшесі;
Наурызбай батыр көшесі;
Райымбек батыр көшесі.
№ 395 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: КазЦИК ауылы, Асубеков Сәрсенбек көшесі № 1 ғимарат, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә. Молдабеков атындағы № 6 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: КазЦИК ауылы:
Асубек Сарсенбек көшесі;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Бауыржан Момышұлы көшесі;
Бұхар Жырау көшесі;
В. Гиль көшесі;
Ғабит Мүсірепов көшесі;
Ғани Мұратбаева көшесі;
Дина Нұрпейісов көшесі;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Жылқышы Тасыбеков көшесі;
Қажымұқан Мұнайтпасов көшесі;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
Мәншүк Мәметова көшесі;
Мұқан Төлебаев көшесі;
Нұрмолда Алдабергенов көшесі;
Сәбит Мұқанов көшесі;
Төлеген Тоқтаров көшесі;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Монтажник;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ивушка;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Кирпичник;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Кристалл.
№ 396 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: КазЦИК ауылы, Асубеков Сәрсенбек көшесі № 1 ғимарат, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә. Молдабеков атындағы № 6 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп акт залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: КазЦИК ауылы:
Аитов көшесі;
Алатау көшесі;
Ақбұлақ көшесі;
Береке көшесі;
Болашақ көшесі;
Достық көшесі;
Еламан Қабылдаев көшесі;
Желтоқсан көшесі;
Қ. Байқадамқызы көшесі;
Райымбек батыр көшесі
Нұрлы көшесі;
Шоқан Уәлиханов көшесі;
7 көшесі;
8 көшесі;
9 көшесі.
№ 397 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Комсомол ауылы, Школьная көшесі № 4 үй, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Комсомол ауылы:
Абай Құнанбаев көшесі;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Исмайл Ахмедов көшесі;
Қасым Күшелеков көшесі;
Қаби Өскембаев көшесі;
Луговая көшесі;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Ақбұлақ;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Ветеран-13;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Жас-асар.
№ 400 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: КазЦИК ауылы, Аитов көшесі № 44 үй, "Балбөбек" балабақшасы, би залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: КазЦИК ауылы:
Абылай хан көшесі;
Атымтай Қисанов көшесі;
Әсет Бейсеуов көшесі;
Балта Сейдалиев көшесі;
Белағаш Ақұлы көшесі;
Бережинский Алексей Федорович көшесі;
Жайнақ көшесі;
Ескелді би көшесі;
Қабанбай батыр көшесі;
Менделеев көшесі;
Ы. Алтынсарин көшесі;
Өнеркәсіптік аймақ.
№ 401 сайлау учаскесі.

Местонахождение избирательного участка: село Екпинды, улица Қобыланды батыр, № 54, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 48 имени Толегена Айбергенова" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло, фойе.
Границы избирательного участка: село Екпинды:
улица Бұқар жырау;
улица Бөлек батыр;
улица Ескелді би;
улица Мұхтар Әуезов;
улица Медеу;
улица Наурызбай батыр;
улица Райымбек батыр.
Избирательный участок № 395.
Место нахождение избирательного участка: село КазЦИК, улица Асубеков Сәрсенбек зд. № 1, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 6 имени А. Молдабекова" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", фойе школы.
Границы избирательного участка: село КазЦИК:
улица Алатау;
улица Ақбұлақ;
улица Әлия Молдағұлова;
улица Бауыржан Момышұлы;
улица В. Гиля;
улица Ғабит Мүсірепов;
улица Ғани Мұратбаев;
улица Дина Нұрпейісова;
улица Жамбыл Жабаев;
улица Жылқышы Тасыбеков;
улица Қажымұқан Мұнайтпасов;
улица Қайрат Рысқұлбеков;
улица Мәншүк Мәметова;
улица Нұрмолда Алдабергенов;
улица Сәбит Мұқанов;
улица Райымбек батыр;
улица Төлеген Тоқтаров,
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Монтажник;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ивушка;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Кирпичник;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Кристалл.
Избирательный участок № 396.
Место нахождение избирательного участка: село КазЦИК, улица Асубеков Сәрсенбек зд. № 1, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 6 имени А. Молдабекова" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", актовый зал школы.
Границы избирательного участка:село КазЦИК:
улица А. Аитов;
улица Болашақ;
улица Бұхар жырау;
улица Достық;
улица Еламан Қабылдаев;
улица Желтоқсан;
улица Қ. Байқадамқызы;
улица Сарсембек Асубеков;
улица Мұқан Төлебаев;
улица Нұрлы;
улица Шоқан Уәлиханов;
улица 7;
улица 8;
улица 9.
Избирательный участок № 397.
Место нахождение избирательного участка: село Комсомол, улица Школьная дом № 4, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управление образования Алматинской области", фойе школы.
Границы избирательного участка:село Комсомол:
улица Абай Құнанбаев;
улица Жамбыл Жабаев;
улица Исмайл Ахмедов;
улица Қасым Күшелеков;
улица Қаби Үскембаев;
улица Луговая;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ақбұлақ;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ветеран-13;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жас-асар.
Избирательный участок № 400.
Место нахождение избирательного участка: село КазЦИК, улица Айтова дом № 44, детский садик "Бал бөбек", зал для танца.
Границы избирательного участка:село КазЦИК:
улица Абылай хан;
улица Атымтай Қисанов;
улица Әсет Бейсеуов;
улица Балта Сейдалиев;
улица Белағаш Ақұлы;
улица Бережинский Алексей Федоровича;
улица Жайнақ;
улица Ескелді би,
улица Қабанбай батыр;
улица Менделеев;
улица Ы. Алтынсарин;
Промышленная зона.
Избирательный участок № 401

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: КазЦИК ауылы, Балта Сейдалиев көшесі № 117 ғимараты, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, ғимараттың сол қанаты, мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: КазЦИК ауылы:
Астана көшесі;
Байтерек көшесі;
Бірлік көшесі;
Жеңіс көшесі;
Жетісу көшесі;
Жібек жолы көшесі;
Тәуелсіздік көшесі;
13-кварталл;
4 көшесі;
5 көшесі;
6 көшесі;
10 көшесі;
11 көшесі;
12 көшесі;
14 көшесі;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ветеран;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ветеран 12;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Водник;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Волна;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Гранит;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Еңбек;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Оптимист;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Приозерная;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Су-шар.7;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Крылья;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Мелиоратор;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ягодка;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ветеран-2 Надежда.
№ 404 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Алматинская көшесі № 189 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 20 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мұхаметжан Түймебаев ауылы:
Әсет Бейсеуов көшесі;
Есім хан көшесі;
Е. Сыпатаев көшесі;
Жаңқожа батыр көшесі;
Жетісу көшесі;
Жуаныш Барибаев көшесі;
Қасым хан көшесі;
Қадырғали Жалайри көшесі;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
Көкқайнар ауылы:
Алпамыс батыр көшесі;
Ер Тарғын көшесі;
Қызылқұм көшесі;
Қарақұм көшесі;
Қобыланды батыр көшесі;
О. Жандосов көшесі;
Салқам Жәңгір көшесі;
С. Мұқанов көшесі.
№ 410 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Мұхаметжан Түймебаев ауылы, 2-линия көшесі № 17, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Күншуақ" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мұхаметжан Түймебаев ауылы:
1-линия;
2-линия;
Абай көшесі;
Алматинская көшесі 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 275;
Бейбарыс Сұлтан көшесі;
Д. Қонаев көшесі;

Место нахождение избирательного участка: село КазЦИК, улица Балта Сейдалиев зд.117, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", фойе школы, левое крыло.
Границы избирательного участка: село КазЦИК:
улица Астана;
улица Бәйтерек;
улица Бірлік;
улица Жеңіс;
улица Жетісу;
улица Жібек жолы;
улица Тәуелсіздік;
13 кварталл;
улица 4;
улица 5;
улица 6;
улица 10;
улица 11;
улица 12;
улица 14;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ветеран;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ветеран 12;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Водник;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Волна;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Гранит;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Еңбек;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Оптимист;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Приозерная;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Су-шар.7;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Крылья;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Мелиоратор;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ягодка;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ветеран-2 Надежда.
Избирательный участок № 404
Местонахождение избирательного участка: село Мухаметжан Туймебаев, улица Алматинская № 189 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 20" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Мухаметжан Туймебаев:
улица Әсет Бейсеуов;
улица Есім Хан;
улица Е. Сыпатаева;
улица Жаңқожа батыр;
улица Жетісу;
улица Жуаныш Барибаев;
улица Қасым Хан;
улица Қадырғали Жалайри;
улица Қайрат Рысқұлбеков;
село Коккайнар:
улица Алпамыс батыр;
улица Ер Тарғын;
улица Қызылқұм;
улица Қарақұм;
улица Қобыланды батыр;
улица О. Жандосов;
улица Салқам Жәңгір;
улица С. Мұқанов.
Избирательный участок № 410
Местонахождение избирательного участка: село Мухаметжан Туймебаев, 2-линия № 17, Государственное казенное предприятие Ясли-сад "Куншуак государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Мухаметжан Туймебаев:
1-линия,
2-линия,
улица Абай;
улица Алматинская 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 275;
улица Бейбарыс Сұлтан;
улица Д. Қонаев;

50 Лет Победы көшесі 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247;
Кенесары хан көшесі;
Мәлік Ғабдуллин көшесі;
Нүркен Абдиров көшесі;
Сырым Датұлы көшесі;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі;
Тәуелсіздік көшесі 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 268, 270;
Төлеген Тоқтаров көшесі;
Төле би көшесі;
Ы. Алтынсарин көшесі;
Ю. Гагарин көшесі 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237.
№ 413 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көкқайнар ауылы, Бәйтерек көшесі № 97 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкқайнар ауылы:
Атырау көшесі;
Банная көшесі;
Бәйтерек көшесі;
Строительная көшесі;
Т. Бокин көшесі;
Цветочная көшесі;
Ш. Құдайбердіұлы көшесі;
Ы. Ноғайбаев көшесі;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Акжол садовод;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Батыр.
№ 416 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Чапаев ауылы, Доскеев ықшам ауданы, № 170, "NOVA INVEST" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, ғимараттың фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Чапаев ауылы:
Доскеев ықшам ауданы;
Жібек жолы көшесі;
Жолбарысты көшесі;
К. Цеткин көшесі;
Шоқан Уалиханов көшесі;
Іле көшесі;
бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Виктория;
бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Дружба;
бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Көктем;
бау-бақша серіктестіктерінің тұтыну кооперативі: Черемушки.
№ 970 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жәпек батыр ауылы, "Школьный" ықшам ауданы, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 51 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жәпек батыр ауылы:
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Жомарт;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ветеран;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Мекен жай;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Нурахын;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Куншуак-Агро;
Школьный ықшам ауданы.
№ 993 жаңа сайлау учаскесі

улица 50 Лет Победы 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247;
улица Кенесары хан;
улица Мәлік Ғабдуллин;
улица Нүркен Абдиров;
улица Сырым Датұлы;
улица Рақымжан Қошқарбаев;
улица Тәуеліздік 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 266, 268, 270;
улица Төлеген Тоқтаров;
улица Төле би;
улица Ы. Алтынсарин;
улица Ю. Гагарин 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237.
Избирательный участок № 413
Местонахождение избирательного участка: село Коккайнар, улица Байтерек № 97 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: село Коккайнар:
улица Атырау;
улица Банная;
улица Бәйтерек;
улица Строительная;
улица Т. Бокина;
улица Цветочная;
улица Ш. Құдайбердіұлы;
улица Ы. Ноғайбаев;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Акжол садовод;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Батыр.
Избирательный участок № 416
Место нахождение избирательного участка: село Чапаев, микрорайон Доскеева № 170, товарищество с ограниченной ответсвенностью "NOVA INVEST", фойе здании.
Границы избирательного участка: села Чапаев:
микрорайон Доскеева;
улица Жібек жолы;
улица Жолбарысты;
улица К. Цеткин;
улица Шоқан Уалиханов;
улица Іле;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Виктория;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Дружба;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Көктем;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Черемушки.
Избирательный участок № 970
Местонахождение избирательного участка: село Жапек батыр, микрорайон "Школьный", Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 51" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Жапек батыр:
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жомарт;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ветеран;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Мекен-жай;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нурахын;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Куншуак-Агро;
микрорайон Школьный.
Новый избирательный участок № 993.

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қараой ауылы, Қаратал көшесі № 50, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 49 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қараой ауылы:
Азаматтық көшесі;
Алатау көшесі;
Алматы көшесі;
Алға көшесі;
Алтын дала көшесі;
Астана көшесі;
Арай көшесі;
Бастау көшесі;
Береке көшесі;
Достық көшесі;
Игілік көшесі;
Кең дала көшесі;
Қаратал көшесі;
Қаскелен көшесі;
Түркістан көшесі;
Нұр Отан көшесі;
Өркен көшесі;
Сайран көшесі;
Саяхат көшесі;
Сарыарқа көшесі.
№ 994 жаңа сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Екпінді ауылы, Қобыланды батыр көшесі № 54, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төлеген Айбергенов атындағы № 48 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат, фойе.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екпінді ауылы:
Бикен Римова көшесі;
Қобыланды батыр көшесі;
Мәншүк Мәметова көшесі;
Шоқан Уәлиханов көшесі;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Ақсай;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Балтакөл;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Белес;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Вишня;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Көк-Жиек;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Көк-Жиек-1;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Мерей;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Мечта ветерана;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Самал;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Содружество;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Сокол;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Энтузиаст.
№ 995 жаңа сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: "Шабыт" ықшам ауданы, Ақдала көшесі № 84, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің" № 55 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, шағын спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: "Шабыт" ықшам ауданы:
Алматы көшесі;
Алакөл көшесі;
Алтынемел көшесі;
Ақдала көшесі;
Аққорған көшесі;
Ақсай көшесі;
Ақсуат көшесі;
Ақсөбе көшесі;
Ақтөбе көшесі;
Анырақай көшесі;
Ардагерлер көшесі;
Арқарлы көшесі;
Арыс көшесі;
Атбасар көшесі;
Атамекен көшесі;
Аякөз көшесі;
Балтабай көшесі;
Балқаш көшесі;
Баянауыл көшесі;
Бурабай көшесі;
Бұқтырма көшесі;
Құрмет көшесі;
Күрті көшесі;
Қаскелең көшесі.
№ 996 жаңа сайлау учаскесі.

Местонахождение избирательного участка: село Караой, улица Каратал № 50, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 49" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Караой:
улица Азаматтық;
улица Алатау;
улица Алматы;
улица Алға;
улица Алтын дала;
улица Астана;
улица Арай;
улица Бастау;
улица Береке;
улица Достық;
улица Игілік;
улица Кең дала;
улица Қаратал;
улица Қаскелең;
улица Түркістан;
улица Нұр Отан;
улица Өркен;
улица Сайран;
улица Саяхат;
улица Сарыарқа.
Новый избирательный участок № 994
Место нахождение избирательного участка: село Екпинды, улица Қобыланды батыр № 54, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 48 имени Толегена Айбергенова" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло, фойе.
Границы избирательного участка: село Екпинды:
улица Бикен Римова;
улица Қобыланды батыр;
улица Мәншүк Маметова;
улица Шоқан Уәлиханов;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Ақсай;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Балтакөл;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Белес;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Вишня;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Көк-Жиек;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Көк-Жиек-1;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Мерей;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Мечта ветерана;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Самал;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Содружество;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Сокол;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Энтузиаст.
Новый избирательный участок № 995
Место нахождение избирательного участка: микрорайон "Шабыт", улица Ақдала № 84, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 55" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", малый спортивный зал.
Границы избирательного участка: микрорайон "Шабыт":
улица Алматы;
улица Алакөл;
улица Алтынемел;
улица Ақдала;
улица Аққорған;
улица Ақсай;
улица Ақсу;
улица Ақсуат;
улица Ақсүмбе;
улица Ақтөбе;
улица Анырақай;
улица Ардагерлер;
улица Арқарлы;
улица Арыс;
улица Атбасар;
улица Атамекен;
улица Аякөз;
улица Балтабай;
улица Балқаш;
улица Баянауыл;
улица Бурабай;
улица Бұқтырма;
улица Кұрметі;
улица Күрті;
улица Қаскелең.
Новый избирательный участок № 996

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: КазЦИК ауылы, Балта Сейдалиев көшесі, № 117 ғимараты, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, ғимараттың оң қанаты, мектеп фойесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: КазЦИК ауылы:
Атамекен көшесі;
Балпық би көшесі;
Бейбітшілік көшесі;
Бекет Ата көшесі;
Ербол Сыпатаев көшесі;
Күләш Бәйсейітова көшесі;
Нүркен Әбдіров көшесі;
Наурызбай батыр көшесі;
Новостройка көшесі;
1 көшесі;
2 көшесі;
3 көшесі;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Достық;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Байтал;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Балтакөл;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Дружба.
№ 997 жаңа сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Комсомол ауылы, Школьная көшесі № 4 үй, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, мектеп спорт залы.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Комсомол ауылы:
Алтынбек Күлибаев көшесі;
Сүйінбай Аронұлы көшесі;
Школьная көшесі;
2 квартал;
№ 97617 әскери бөлімінің әскери қалашығы;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Нұрлы-жол садовод;
бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі: Таскескен.
№ 998 жаңа сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көкқайнар ауылы, 16-көшесі № 17 А телім "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 53 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкқайнар ауылы:
Қарқара көшесі;
Көк Төбе көшесі;
Тарази көшесі;
Хан Тәңірі көшесі;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Тилектес;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Болашақ;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Достық-2030;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Место под солнцем.
№ 1045 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өтеген батыр ауылы, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 38, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 лицейі" мемлекеттік мекемесі, сол жақ қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қарасу ауылы:
Астана көшесі;
Бірлік көшесі;
Болашақ көшесі;
Д. Қонаев көшесі;
Ғ. Мұстафин көшесі;
Ғ. Мүсірепов көшесі;
Достық көшесі;
Жетісу көшесі;
Желтоқсан көшесі;
Жібек жолы көшесі;

Место нахождение избирательного участка: село КазЦИК, улица Балта Сейдалиев зд. 117, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", фойе школы, правое крыло.
Границы избирательного участка: село КазЦИК:
улица Атамекен;
улица Балпық би;
улица Бейбітшілік;
улица Береке;
улица Бекет Ата;
улица Ербол Сыпатаев;
улица Күләш Байсейітова;
улица Нұркен Әбдіров;
улица Наурызбай батыр;
улица Новостройка;
улица 1;
улица 2;
улица 3;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Достық;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Байтал;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Балтакөл;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Дружба.
Новый избирательный участок № 997
Место нахождение избирательного участка: село Комсомол, улица Школьная дом № 4, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управление образования Алматинской области", фойе школы.
Границы избирательного участка: село Комсомол:
улица Алтынбек Күлибаев;
улица Сүйінбай Аронұлы;
улица Школьная;
2 квартал;
военный городок войсковой части № 97617;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нұрлы-жол;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Таскескен.
Новый избирательный участок № 998
Местонахождение избирательного участка: село Коккайнар, улица 16 № 17 А участок, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 53" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Коккайнар:
улица Қарқара;
улица Көк Төбе;
улица Тарази;
улица Хан Тәңірі;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Тилектес;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Болашак;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Достық-2030;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Место под солнцем.
Избирательный участок № 1045
Место нахождение избирательного участка: село Отеген батыр, улица Қ. Рысқұлбеков № 38, государственное коммунальное учреждение "Лицей № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Карасу:
улица Астана;
улица Бірлік;
улица Болашақ;
улица Д. Қонаев;
улица Ғ. Мұстафин;
улица Ғ. Мүсірепов;
улица Достық;
улица Жетісу;
улица Желтоқсан;
улица Жібек жолы;

Жер телімі 118 А, 415, 419, 436, 531, 533, 534;
Көкқайнар көшесі;
Көшесіз үйлер;
Молодежная көшесі;
Тәуелсіздік көшесі;
Т. Рысқұлов көшесі;
Шұғыла көшесі;
Ынтымақ көшесі;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Лазурит.
№ 1055 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көкқайнар ауылы, Бәйтерек көшесі № 97 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкқайнар ауылы:
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Береке-Д;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Гулдары;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Генофонд;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Жаркын жастар;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Жер-Ана;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Жеңістау;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Көкжайлау;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Нариман;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Нариман-2;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Нұр-Атакент;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Райымбек батыр;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Шар-Тас;
бау-бақша серіктестігі тұтыну кооперативі: Юрист.
Іле ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 қазаны № 3 шешіміне 2-қосымша
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Іле ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3073 тіркелген, 2015 жылдың 17 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4943 тіркелген, 2018 жылдың 20 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Іле ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Іле ауданы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 тіркелген, 2020 жылдың 08 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

участки 118 А, 415, 419, 436, 531, 533, 534;
улица Көкқайнар;
дома без улицы;
улица Молодежная;
улица Тәуелсіздік;
улица Т. Рысқұлов;
улица Шұғыла;
улица Ынтымақ;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Лазурит.
Избирательный участок № 1055
Местонахождение избирательного участка: село Коккайнар, улица Бәйтерек, № 97 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: село Коккайнар:
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Береке-Д;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Гулдары;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Генофонд;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жаркын жастар;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жер-Ана;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Жеңістау;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Көкжайлау;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нариман;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нариман-2;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Нұр-Атакент;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Райымбек батыр;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Шар-Тас;
потребительский кооператив садоводческих товариществ: Юрист.
Приложение 2 к решению акима Илийского района от 19 октября 2020 года № 3
Перечень некоторых решений акима Илийского района Алматинской области признаваемых утратившими силу
1. "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Илийскому району" от 30 января 2015 года № 2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3073, опубликован 17 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе" от 10 декабря 2018 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4943, опубликован 20 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. "О внесении изменений и дополнений в решение акима Илийского района от 10 декабря 2018 года № 1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Илийском районе" от 24 декабря 2019 года № 2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5368, опубликован 08 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).