Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 "Іле ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 65-260 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 қарашада № 5746 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5378 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 185 638 897 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 159 550 871 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 18 895 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 241 815 мың теңге;
трансферттер түсiмі 25 827 316 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 196 859 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 196 066 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 793 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 25 630 457 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 435 463 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7 194 994 мың теңге;
2) шығындар 194 623 869 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 140 395 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 168 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28 330 мың теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-220 "О бюджете Илийского района на 2020-2022 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 4 ноября 2020 года № 65-260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2020 года № 5746
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 49-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5378, опубликован 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 185 638 897 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 159 550 871 тысяча тенге;
неналоговые поступления 18 895 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 241 815 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 827 316 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 196 859 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 196 066 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 793 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 25 630 457 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 435 463 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 7 194 994 тысячи тенге;
2) затраты 194 623 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 140 395 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 168 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28 330 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 125 367 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 9 125 367 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 125 367 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 125 367 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихаты 2020 жылғы 4 қарашасы № 65-260 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Ж. Бейсембаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийский районный маслихат от 4 ноября 2020 года № 65-260
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-220
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы