Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 66-265 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 26 қарашада № 5767 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5402 тіркелген, 2020 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 450 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 188 837 мың теңге;
трансферттер түсімі 261 329 мың теңге;
2) шығындар 499 303 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 49 137 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 49 137 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 246 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 154 922 мың теңге;
трансферттер түсімі 91 312 мың теңге;
2) шығындар 256 020 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 786 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 786 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 293 904 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 263 765 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 139 мың теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2020-2022 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 18 ноября 2020 года № 66-265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2020 года № 5767
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 50-226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5402, опубликован 28 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 450 166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 188 837 тысяч тенге;
поступления трансфертов 261 329 тысяч тенге;
2) затраты 499 303 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 49 137 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 49 137 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 246 234 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 154 922 тысячи тенге;
поступления трансфертов 91 312 тысяч тенге;
2) затраты 256 020 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 786 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 786 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 293 904 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 263 765 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30 139 тысяч тенге;

2) шығындар 346 302 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 398 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 398 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 169 242 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 81 328 мың теңге;
трансферттер түсімі 87 914 мың теңге;
2) шығындар 184 590 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 348 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 348 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 95 042 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 316 мың теңге;
2) шығындар 123 462 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 104 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 104 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 -қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 256 734 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 49 569 мың теңге;
трансферттер түсімі 207 165 мың теңге;
2) шығындар 265 629 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 895 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 895 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 327 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 8 351 мың теңге;
трансферттер түсімі 60 976 мың теңге;
2) шығындар 71 648 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 321 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 321 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 346 302 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 398 тысяч тенге;
5) финансирование дефициbта (использование профицита) бюджета 52 398 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 169 242 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 81 328 тысяч тенге;
поступления трансфертов 87 914 тысяч тенге;
2) затраты 184 590 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 348 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 348 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 100 358 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 95 042 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5 316 тысяч тенге;
2) затраты 123 462 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 104 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 104 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 256 734 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 569 тысяч тенге;
поступления трансфертов 207 165 тысяч тенге;
2) затраты 265 629 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 895 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 895 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 327 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 351 тысяча тенге;
поступления трансфертов 60 976 тысяч тенге;
2) затраты 71 648 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 321 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 321 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 94 657 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 38 104 мың теңге;
трансферттер түсімі 56 553 мың теңге;
2) шығындар 106 224 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 567 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 567 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 164 471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 35 299 мың теңге;
трансферттер түсімі 129 172 мың теңге;
2) шығындар 172 073 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 602 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 602 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 305 747 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 262 174 мың теңге;
трансферттер түсімі 43 573 мың теңге;
2) шығындар 344 395 мың теңге;

1) доходы 94 657 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 104 тысячи тенге;
поступления трансфертов 56 553 тысячи тенге.
2) затраты 106 224 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 567 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 567 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 164 471 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 299 тысяч тенге;
поступления трансфертов 129 172 тысячи тенге;
2) затраты 172 073 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 602 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 602 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 305 747 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 262 174 тысячи тенге;
поступления трансфертов 43 573 тысячи тенге;
2) затраты 344 395 тысяч тенге;

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 38 648 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 38 648 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 38 648 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 38 648 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашасы № 66-265 шешіміне 1-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 шешіміне 1-қосымша
Боралдай кентінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Ж. Бейсембаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 18 ноября 2020 года № 66-265
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226
Бюджет поселка Боралдай на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашасы № 66-265 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 50-226 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 18 ноября 2020 года № 66-265
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 9 января 2020 года № 50-226
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы