Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 "Іле ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 67-266 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5800 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5378 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 178 642 812 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 158 013 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 23 825 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 760 815 мың теңге;
трансферттер түсiмі 19 844 572 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 196 859 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 196 066 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 793 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 19 647 713 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 18 059 738 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 587 975 мың теңге;
2) шығындар 187 591 905 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 99 048 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 147 312 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 48 264 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 048 141 мың теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-220 "О бюджете Илийского района на 2020-2022 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 8 декабря 2020 года № 67-266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5800
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 49-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5378, опубликован 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 178 642 812 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 158 013 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 825 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 760 815 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 844 572 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 196 859 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 196 066 тысяч тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 793 тысячи тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 19 647 713 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 18 059 738 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 587 975 тысяч тенге;
2) затраты 187 591 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 99 048 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 147 312 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 48 264 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 048 141 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 9 048 141 мың теңге.";
3-тармақтағы:
"333 525" саны "245 142" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 048 141 тысяча тенге.";
в пункте 3:
цифры "333 525" заменить на цифры "245 142".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихаты 2020 жылғы 8 желтоқсаны № 67-266 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-220 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Ж. Бейсембаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийский районный маслихат от 8 декабря 2020 года № 67-266
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-220
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы