Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 54-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 сәуірде № 5493 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5406 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 260 360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 618 728 мың теңге;
трансферттер түсімі 641 632 мың теңге;
2) шығындар 1 388 575 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 128 215 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 128 215 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 70 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 221 мың теңге;
трансферттер түсімі 39 750 мың теңге;
2) шығындар 83 576 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 605 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 605 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 130 496 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 56 207 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 51-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2020 года № 54-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2020 года № 5493
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 51-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5406, опубликован 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 1 260 360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 618 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов 641 632 тысячи тенге;
2) затраты 1 388 575 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 128 215 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 128 215 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 70 971 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов 39 750 тысяч тенге;
2) затраты 83 576 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 605 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 605 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 130 496 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 56 207 тысяч тенге;

трансферттер түсімі 74 289 мың теңге;
2) шығындар 137 102 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 606 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 606 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 115 535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 664 мың теңге;
трансферттер түсімі 29 871 мың теңге;
2) шығындар 136 402 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 867 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 867 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 337 203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 163 346 мың теңге;
трансферттер түсімі 173 857 мың теңге;
2) шығындар 417 303 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 80 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 80 100 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 77 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 345 мың теңге;
трансферттер түсімі 65 516 мың теңге;
2) шығындар 86 091 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 230 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 230 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 45 395 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 859 мың теңге;
2) шығындар 78 298 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 044 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 044 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов 74 289 тысяч тенге;
2) затраты 137 102 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 606 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 606 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 115 535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 664 тысячи тенге;
поступления трансфертов 29 871 тысяча тенге;
2) затраты 136 402 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 867 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 867 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 337 203 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 163 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов 173 857 тысяч тенге;
2) затраты 417 303 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 80 100 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 80 100 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 77 861 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 65 516 тысяч тенге;
2) затраты 86 091 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 230 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 230 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 58 254 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 45 395 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 859 тысяч тенге;
2) затраты 78 298 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 044 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 044 тысячи тенге.",
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 75 418 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 45 806 мың теңге;
трансферттер түсімі 29 612 мың теңге;
2) шығындар 91 412 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 994 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 994 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 289 891 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 78 432 мың теңге;
трансферттер түсімі 211 459 мың теңге;
2) шығындар 337 521 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 47 630 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 47 630 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 186 548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 141 985 мың теңге;
трансферттер түсімі 44 563 мың теңге;
2) шығындар 211 158 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 610 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 610 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 48 616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 414 мың теңге;
трансферттер түсімі 25 202 мың теңге;
2) шығындар 62 641 мың теңге;

1) доходы 75 418 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 45 806 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29 612 тысяч тенге;
2) затраты 91 412 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 994 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 994 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 289 891 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 78 432 тысячи тенге;
поступления трансфертов 211 459 тысяч тенге;
2) затраты 337 521 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 47 630 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 47 630 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 186 548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 141 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов 44 563 тысячи тенге;
2) затраты 211 158 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 610 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 610 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 48 616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 414 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 202 тысячи тенге;
2) затраты 62 641 тысяча тенге;

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 025 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 025 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 025 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 025 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Донбаев
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев
Карасай аудандықмәслихатының2020 жылғы20 сәуірдегі№ 54-4 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Ж. Донбаев
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 20 апреля 2020 года № 54-4
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 51-3
Бюджет города Каскелен на 2020 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы