Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 57-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 19 тамызда № 5614 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5406 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 292 289 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 618 728 мың теңге;
трансферттер түсімі 673 561 мың теңге;
2) шығындар 1 420 504 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 128 215 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 128 215 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 221 мың теңге;
трансферттер түсімі 40 250 мың теңге;
2) шығындар 84 076 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 605 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 605 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139 196 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 56 207 мың теңге;
трансферттер түсімі 82 989 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 51-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 10 августа 2020 года № 57-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 августа 2020 года № 5614
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 51-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5406, опубликован 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 1 292 289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 618 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов 673 561 тысяча тенге;
2) затраты 1 420 504 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 128 215 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 128 215 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 71 471 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов 40 250 тысяч тенге;
2) затраты 84 076 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 605 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 605 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 139 196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 56 207 тысяч тенге;
поступления трансфертов 82 989 тысяч тенге;

2) шығындар 145 802 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 606 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 606 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 142 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 664 мың теңге;
трансферттер түсімі 56 371 мың теңге;
2) шығындар 162 902 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 867 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 867 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 349 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 163 346 мың теңге;
трансферттер түсімі 186 018 мың теңге;
2) шығындар 429 464 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 80 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 80 100 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 78 361 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 345 мың теңге;
трансферттер түсімі 66 016 мың теңге;
2) шығындар 86 591 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 230 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 230 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 754 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 45 395 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 359 мың теңге;
2) шығындар 78 798 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 044 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 044 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 145 802 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 606 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 606 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 142 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 664 тысячи тенге;
поступления трансфертов 56 371 тысяча тенге;
2) затраты 162 902 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 867 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 867 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 349 364 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 163 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов 186 018 тысяч тенге;
2) затраты 429 464 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 80 100 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 80 100 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 78 361 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 66 016 тысяч тенге;
2) затраты 86 591 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 230 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 230 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 58 754 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 45 395 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 359 тысяч тенге;
2) затраты 78 798 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 044 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 044 тысячи тенге.",
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 76 118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 45 806 мың теңге;
трансферттер түсімі 30 312 мың теңге;
2) шығындар 92 112 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 994 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 994 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 311 752 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 78 432 мың теңге;
трансферттер түсімі 233 320 мың теңге;
2) шығындар 359 382 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 47 630 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 47 630 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 194 696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 141 985 мың теңге;
трансферттер түсімі 52 711 мың теңге;
2) шығындар 219 306 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 610 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 610 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67 766 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 414 мың теңге;
трансферттер түсімі 44 352 мың теңге;

1) доходы 76 118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 45 806 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30 312 тысяч тенге;
2) затраты 92 112 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 994 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 994 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 311 752 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 78 432 тысячи тенге;
поступления трансфертов 233 320 тысяч тенге;
2) затраты 359 382 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 47 630 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 47 630 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 194 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 141 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов 52 711 тысяч тенге;
2) затраты 219 306 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 610 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 610 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 67 766 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 414 тысяч тенге;
поступления трансфертов 44 352 тысячи тенге;

2) шығындар 81 791 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 025 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 025 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2) затраты 81 791 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 025 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 025 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихат сессиясының төрағасы, Қарасай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Исаева
Қарасай аудандықмәслихатының2020 жылғы10 тамыздағы№ 57-4 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата, исполняющий обязанности секретаря маслихата Карасайского района . Исаева
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 10 августа 2020 года № 57-4
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 51-3
Бюджет города Каскелен на 2020 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы