Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 62-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 25 қарашада № 5764 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5406 тіркелген, 2020 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 394 489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 618 728 мың теңге;
трансферттер түсімі 775 761 мың теңге;
2) шығындар 1 522 704 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 128 215 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 128 215 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 83 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 61 221 мың теңге;
трансферттер түсімі 22 226 мың теңге;
2) шығындар 96 052 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 605 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 605 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 153 154 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 78 207 мың теңге;
трансферттер түсімі 74 947 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 51-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2020-2022 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 19 ноября 2020 года № 62-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 ноября 2020 года № 5764
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 51-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5406, опубликован 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 1 394 489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 618 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов 775 761 тысяча тенге;
2) затраты 1 522 704 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 128 215 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 128 215 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 83 447 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 61 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов 22 226 тысяч тенге;
2) затраты 96 052 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 605 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 605 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 153 154 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 78 207 тысяч тенге;
поступления трансфертов 74 947 тысяч тенге;

2) шығындар 159 125 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 971 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 971 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 185 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 135 664 мың теңге;
трансферттер түсімі 49 875 мың теңге;
2) шығындар 206 338 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 799 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 799 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 231 852 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 043 346 мың теңге;
трансферттер түсімі 188 506 мың теңге;
2) шығындар 1 303 573 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 71 721 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 71 721 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99 361 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 345 мың теңге;
трансферттер түсімі 75 016 мың теңге;
2) шығындар 107 591 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 230 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 230 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 910 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 45 395 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 515 мың теңге;
2) шығындар 78 954 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 044 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 044 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 159 125 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 971 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 971 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 185 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 135 664 тысячи тенге;
поступления трансфертов 49 875 тысяч тенге;
2) затраты 206 338 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 799 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 799 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 1 231 852 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 043 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов 188 506 тысяч тенге;
2) затраты 1 303 573 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 71 721 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 71 721 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 99 361 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 75 016 тысяч тенге;
2) затраты 107 591 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 230 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 230 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 58 910 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 45 395 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 515 тысяч тенге;
2) затраты 78 954 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 044 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 044 тысячи тенге.",
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 116 179 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 87 806 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 373 мың теңге;
2) шығындар 119 778 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 599 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 599 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 375 498 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 135 432 мың теңге;
трансферттер түсімі 240 066 мың теңге;
2) шығындар 423 128 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 47 630 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 47 630 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 228 055 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 183 985 мың теңге;
трансферттер түсімі 44 070 мың теңге;
2) шығындар 252 665 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 610 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 610 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 94 766 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 38 414 мың теңге;
трансферттер түсімі 56 352 мың теңге;
2) шығындар 106 213 мың теңге;

1) доходы 116 179 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 87 806 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28 373 тысячи тенге;
2) затраты 119 778 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 599 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 599 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 375 498 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 135 432 тысячи тенге;
поступления трансфертов 240 066 тысяч тенге;
2) затраты 423 128 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 47 630 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 47 630 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 228 055 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 183 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов 44 070 тысяч тенге;
2) затраты 252 665 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 610 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 610 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 94 766 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 414 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56 352 тысячи тенге;
2) затраты 106 213 тысяч тенге;

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 447 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 447 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 447 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 447 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Кулиева
Қарасай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 62-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 51-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы Атауы
(мың теңге)
Кіші сыныбы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Ж. Кулиева
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Карасайского района А. Исаева
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 19 ноября 2020 года № 62-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 51-3
Бюджет города Каскелен на 2020 год
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы