Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5409 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 12-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 283 775 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 134 991 мың теңге;
трансферттер түсімдері 148 784 мың теңге;
2) шығындар 312 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 722 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 722 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 108 мың теңге;
трансферттер түсімдері 54 892 мың теңге;
2) шығындар 75 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 843 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 622 мың теңге;
трансферттер түсімдері 26 913 мың теңге;
2) шығындар 37 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 136 мың теңге;

О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 66-238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5409.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 283 775 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 134 991 тысяча тенге;
поступления трансфертов 148 784 тысячи тенге;
2) затраты 312 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 722 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 722 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 68 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов 54 892 тысячи тенге;
2) затраты 75 843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 843 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 622 тысячи тенге;
поступления трансфертов 26 913 тысяч тенге;
2) затраты 37 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 136 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 136 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020-2022 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 798 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 180 мың теңге;
трансферттер түсімдері 39 618 мың теңге;
2) шығындар 58 224 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 426 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 348 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 994 мың теңге;
2) шығындар 38 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 705 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 494 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 199 мың теңге;
2) шығындар 25 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 320 мың теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020-2022 жылдарға арналған Тастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 136 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 45 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов 39 618 тысяч тенге;
2) затраты 58 224 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 426 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 342 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 348 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 994 тысячи тенге;
2) затраты 38 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 705 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Ельтайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 494 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 199 тысяч тенге;
2) затраты 25 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 320 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Тастобинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 463 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 463 мың теңге.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 463 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 463 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

12. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Кумаров
Қаратал аудандық маслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 82-281 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Б. Кумаров
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-238
Бюджет города Уштобе на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.12.2020 № 82-281 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс