Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 71-253 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5505 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5409 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 245 579 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 96 011 мың теңге;
трансферттер түсімдері 149 568 мың теңге;
2) шығындар 248 289 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 710 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 710 теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 021 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 810 мың теңге;
трансферттер түсімдері 63 211 мың теңге;
2) шығындар 69 021 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 435 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-238 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2020 года № 71-253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5505
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5409, опубликован 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 245 579 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 96 011 тысяча тенге;
поступления трансфертов 149 568 тысяч тенге;
2) затраты 248 289 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 710 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 710 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 021 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 810 тысяч тенге;
поступления трансфертов 63 211 тысяча тенге;
2) затраты 69 021 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 29 348 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 435 тысяч тенге;

трансферттер түсімдері 26 913 мың теңге;
2) шығындар 29 348 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 094 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25 724 мың теңге;
2) шығындар 48 318 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 20 500 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 20 500 теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 499 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 455 мың теңге;
трансферттер түсімдері 24 044 мың теңге;
2) шығындар 26 499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 172 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 973 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 199 мың теңге;
2) шығындар 24 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Тастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 874 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 484 мың теңге;
2) шығындар 22 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";

поступления трансфертов 26 913 тысячи тенге;
2) затраты 29 348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 094 тысячи тенге;
поступления трансфертов 25 724 тысячи тенге;
2) затраты 48 318 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 20 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 500 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 499 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 455 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24 044 тысячи тенге;
2) затраты 26 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Ельтайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 172 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 973 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 199 тысяч тенге;
2) затраты 24 172 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Тастобинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 358 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 874 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 484 тысячи тенге;
2) затраты 22 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";

"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айтуби ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 815 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 296 мың теңге;
2) шығындар 22 111 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Байшегір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 899 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 675 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 224 мың теңге;
2) шығындар 53 899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 000 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылбалық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 775 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 403 мың теңге;
2) шығындар 22 178 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

"8. Утвердить бюджет Айтубиского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 111 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 815 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 296 тысяч тенге;
2) затраты 22 111 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Байшегирского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 899 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 675 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 224 тысячи тенге;
2) затраты 53 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 000 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 000 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Кызылбалыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 178 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 403 тысячи тенге;
2) затраты 22 178 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Пусурманов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірі № 71-253 шешіміне 1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 66-238 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата А. Пусурманов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 27 апреля 2020 года № 71-253
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-238 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы"
Бюджет города Уштобе на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
19456
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
19456
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
19456
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
19456
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование

3. Таза бюджеттік кредит беру
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетное кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс