Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 2-11 "Қаратал ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 72-260 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 3 шілдеде № 5556 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 2-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3818 тіркелген, 2016 жылдың 19 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының аппарат басшысы Досымбаева Алия Толендиноваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Пусурманов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

О признании утратившим силу решения Каратальского районного маслихата от 01 апреля 2016 года № 2-11 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каратальском районе"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 29 июня 2020 года № 72-260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 июля 2020 года № 5556
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Каратальского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каратальском районе" от 01 апреля 2016 года № 2-11 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3818, опубликован 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Каратальского районного маслихата Досымбаеву Алию Толендиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата А. Пусурманов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов