Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 80-277 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 қарашада № 5773 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5409 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 293 384 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 144 600 мың теңге;
трансферттер түсімдері 148 784 мың теңге;
2) шығындар 322 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 722 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 722 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 75 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 037 мың теңге;
трансферттер түсімдері 63 211 мың теңге;
2) шығындар 83 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 843 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 481 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-238 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 25 ноября 2020 года № 80-277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2020 года № 5773
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5409, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 293 384 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 144 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов 148 784 тысячи тенге;
2) затраты 322 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 722 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 722 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 75 248 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 037 тысяч тенге;
поступления трансфертов 63 211 тысяч тенге;
2) затраты 83 091 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 843 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 394 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 481 тысяча тенге;

трансферттер түсімдері 26 913 мың теңге;
2) шығындар 37 530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 136 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 136 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 988 мың теңге;
трансферттер түсімдері 39 618 мың теңге;
2) шығындар 58 032 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 426 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 016 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 022 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 994 мың теңге;
2) шығындар 37 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 705 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 381 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 199 мың теңге;
2) шығындар 24 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 320 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Тастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 875 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 484 мың теңге;
2) шығындар 22 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 353 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 353 мың теңге.";

поступления трансфертов 26 913 тысяч тенге;
2) затраты 37 530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 136 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 136 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 45 606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 988 тысяч тенге;
поступления трансфертов 39 618 тысяч тенге;
2) затраты 58 032 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 426 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 022 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 994 тысячи тенге;
2) затраты 37 721 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 705 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Ельтайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 381 тысяча тенге;
поступления трансфертов 22 199 тысяч тенге;
2) затраты 24 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 320 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Тастобинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 875 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 484 тысячи тенге;
2) затраты 22 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 353 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 353 тысячи тенге.";

"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айтуби ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 882 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 296 мың теңге;
2) шығындар 22 766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Байшегір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 097 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 676 мың теңге;
трансферттер түсімдері 42 421 мың теңге;
2) шығындар 44 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 274 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылбалық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 578 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 175 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 403 мың теңге;
2) шығындар 23 041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

"8. Утвердить бюджет Айтубиского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 178 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 882 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 296 тысяч тенге;
2) затраты 22 766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Байшегирского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 44 097 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 676 тысяч тенге;
поступления трансфертов 42 421 тысяча тенге;
2) затраты 44 371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 274 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 274 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Кызылбалыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 578 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 403 тысячи тенге;
2) затраты 23 041 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 463 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 463 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 463 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 463 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Жапаркулов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы "25" қарашадағы№ 80-277 шешіміне 1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Р. Жапаркулов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от "25" ноября 2020 года № 80-277
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года
№ 66-238
Бюджет города Уштобе на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс