Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 82-281 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5829 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5409 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 283 775 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 134 991 мың теңге;
трансферттер түсімдері 148 784 мың теңге;
2) шығындар 312 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 722 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 722 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 108 мың теңге;
трансферттер түсімдері 54 892 мың теңге;
2) шығындар 75 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 843 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 535 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 622 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-238 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2020 года № 82-281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5829
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 66-238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5409, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 283 775 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 134 991 тысяча тенге;
поступления трансфертов 148 784 тысячи тенге;
2) затраты 312 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 722 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 722 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 68 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов 54 892 тысячи тенге;
2) затраты 75 843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 843 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 622 тысячи тенге;

трансферттер түсімдері 26 913 мың теңге;
2) шығындар 37 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 136 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 136 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 798 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 180 мың теңге;
трансферттер түсімдері 39 618 мың теңге;
2) шығындар 58 224 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 426 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 348 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 994 мың теңге;
2) шығындар 38 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 705 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 494 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 199 мың теңге;
2) шығындар 25 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 320 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Тастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 876 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 484 мың теңге;
2) шығындар 22 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 353 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 353 мың теңге.";

поступления трансфертов 26 913 тысяч тенге;
2) затраты 37 671 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 136 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 136 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 45 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов 39 618 тысяч тенге;
2) затраты 58 224 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 426 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 30 342 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 348 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 994 тысячи тенге;
2) затраты 38 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 705 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Ельтайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 494 тысячи тенге;
поступления трансфертов 22 199 тысяч тенге;
2) затраты 25 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 320 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Тастобинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 876 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 484 тысячи тенге;
2) затраты 22 713 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 353 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 353 тысячи тенге.";

"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айтуби ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 904 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 296 мың теңге;
2) шығындар 22 788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Байшегір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 066 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 686 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 380 мың теңге;
2) шығындар 22 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 274 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылбалық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 625 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 222 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 403 мың теңге;
2) шығындар 23 088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

"8. Утвердить бюджет Айтубиского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 200 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 296 тысяч тенге;
2) затраты 22 788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Байшегирского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 066 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 686 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 380 тысяч тенге;
2) затраты 22 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 274 тысячи тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 274 тысячи тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Кызылбалыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 222 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 403 тысячи тенге;
2) затраты 23 088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 463 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 463 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 463 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 463 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Р. Жапаркулов
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 82-281 шешіміне 1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-238 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Үштөбе қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Р. Жапаркулов
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 14 декабря 2020 года № 82-281
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-238
Бюджет города Уштобе на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс