Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 53-314 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 55-329 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5508 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 53-314 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5413 тіркелген, 2020 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 038 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 810 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 296 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 514 мың теңге;
2) шығындар 27 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 167 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 237 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 554 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2020 года № 53-314 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2020 года № 55-329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5508
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 53-314 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 5413, опубликован 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 228 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 21 810 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 296 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 514 тысяч тенге;
2) затраты 27 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 167 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 349 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 21 237 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 554 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 19 683 мың теңге;
2) шығындар 26 606 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 020 теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 884 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 74 530 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 765 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 42 765 мың теңге;
2) шығындар 94 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 162 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 162 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 17 866 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1554 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 312 мың теңге;
2) шығындар 25 994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 990 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 990 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Шұбар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 112 880 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 108 705 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 87 740 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 19 683 тысяча тенге;
2) затраты 26 606 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 020 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 92 414 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 884 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 74 530 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 765 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 42 765 тысяч тенге;
2) затраты 94 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 162 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 162 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 17 866 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 554 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 312 тысяч тенге;
2) затраты 25 994 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 990 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 112 880 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 108 705 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 87 740 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 22 110 мың теңге;
2) шығындар 92 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 372 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 372 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Шанханай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 65 388 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43 592 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 796 мың теңге;
2) шығындар 71 778 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 699 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 699 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 426 825 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 66 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 360 501 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 287 025 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 73 476 мың теңге;
2) шығындар 431 949 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 124 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаспан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 413 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 47 149 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27 081 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 22 110 тысяч тенге;
2) затраты 92 119 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 372 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 372 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шанханайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 71 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 691 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 65 388 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43 592 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 796 тысяч тенге;
2) затраты 71 778 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 699 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Сарыозекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 426 825 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 66 324 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 360 501 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 287 025 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 73 476 тысяч тенге;
2) затраты 431 949 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 124 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 124 тысячи тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каспанского сельского округа на 2020-2022 годы
согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 49 413 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 47 149 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27 081 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

субвенциялар 20 068 мың теңге;
2) шығындар 49 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 517 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29 164 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 794 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 370 мың теңге;
2) шығындар 31 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 845 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 895 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 950 мың теңге;
2) шығындар 28 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 328 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 741 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 924 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

субвенции 20 068 тысяч тенге;
2) затраты 49 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 29 164 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 794 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 370 тысяч тенге;
2) затраты 31 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"13. Утвердить бюджет Сарыбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 642 тысячи тенге;
неналоговые поступления 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 845 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 895 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 950 тысяч тенге;
2) затраты 28 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"14. Утвердить бюджет Сарыбастауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 37 328 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 293 тысячи тенге;
неналоговые поступления 294 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 33 741 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 924 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, және 43-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 и 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".