Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 53-314 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 61-357 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 29 қыркүйекте № 5680 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 53-314 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5413 тіркелген, 2020 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 13 және 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 096 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21 747 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 064 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 683 мың теңге;
2) шығындар 27 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 020 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қоғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 95 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 884 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 77 195 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 430 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 42 765 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 9 января 2020 года № 53-314 "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 22 сентября 2020 года № 61-357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 сентября 2020 года № 5680
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 53-314 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 5413, опубликован 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 13 и 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 096 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 349 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 21 747 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 064 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 683 тысячи тенге;
2) затраты 27 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 020 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Когалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 95 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 884 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 77 195 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 430 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 42 765 тысяч тенге;

субвенциялар 20 950 мың теңге;
2) шығындар 35 997 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38 608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 35 021 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 204 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 817 мың теңге;
2) шығындар 38 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

субвенции 20 950 тысяч тенге;
2) затраты 35 997 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"14. Утвердить бюджет Сарыбастауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 38 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 293 тысячи тенге;
неналоговые поступления 294 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 35 021 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 204 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 817 тысяч тенге;
2) затраты 38 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 37 және 40-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 37 и 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кербулакского районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".