Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 69-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 26 қарашада № 5772 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 58-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5410 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 536 313 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 71 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 465 153 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 448 545 мың теңге;
субвенциялар 16 608 мың теңге;
2) шығындар 549 048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 735 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84 320 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 79 343 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57 525 мың теңге;
субвенциялар 21 818 мың теңге;
2) шығындар 84 724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 404 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2020 года № 58-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2020 года № 69-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2020 года № 5772
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года №58-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5410, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 536 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 465 153 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 448 545 тысяч тенге;
субвенция 16 608 тысяч тенге;
2) затраты 549 048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 735 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 84 320 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 79 343 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 57 525 тысяч тенге;
субвенция 21 818 тысяч тенге;
2) затраты 84 724 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 404 тысячи тенге.";

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 145 479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 134 202 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 119 321 мың теңге;
субвенциялар 14 881 мың теңге;
2) шығындар 146 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 581 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 119 475 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 94 469 мың теңге;
субвенциялар 25 006 мың теңге;
2) шығындар 125 719 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 139 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 233 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 45 576 мың теңге;
субвенциялар 14 535 мың теңге;
2) шығындар 73 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 584 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 71 175 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 145 479 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 134 202 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 119 321 тысяча тенге;
субвенция 14 881 тысяча тенге;
2) затраты 146 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 581 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 124 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 119 475 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 94 469 тысяч тенге;
субвенция 25 006 тысяч тенге;
2) затраты 125 719 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 139 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 139 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 68 233 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 122 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 111 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 45 576 тысяч тенге;
субвенция 14 535 тысяч тенге;
2) затраты 73 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 584 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 71 175 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

трансферттер түсімі 67 598 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 45 951 мың теңге;
субвенциялар 21 647 мың теңге;
2) шығындар 71 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 406 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 95 116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 86 022 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 72 345 мың теңге;
субвенциялар 13 677 мың теңге;
2) шығындар 96 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 679 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 197 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 55 475 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 35 987 мың теңге;
субвенциялар 19 488 мың теңге;
2) шығындар 57 197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 29 608 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 12 122 мың теңге;
субвенциялар 17 486 мың теңге;
2) шығындар 31 143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

поступления трансфертов 67 598 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 45 951 тысяча тенге;
субвенция 21 647 тысяч тенге;
2) затраты 71 581 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 406 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 95 116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 094 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 86 022 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 72 345 тысяч тенге;
субвенция 13 677 тысяч тенге;
2) затраты 96 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 679 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 57 197 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления 201 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 475 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 35 987 тысяч тенге;
субвенция 19 488 тысяч тенге;
2) затраты 57 197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 143 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 29 608 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 12 122 тысячи тенге;
субвенция 17 486 тысяч тенге;
2) затраты 31 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".