Көксу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57-1 "Көксу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 70-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5802 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 57-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5377 тіркелген, 2020 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 117 431 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 172 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13 627 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 907 528 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 417 мың теңге;
мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер 9 907 111 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 145 734 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 316 189 мың теңге;
облыстық бюджеттен түсетін субвенциялар 1 309 232 мың теңге;
республикалық бюджеттен білім беру субвенциялары 2 870 026 мың теңге;
республикалық бюджеттен әлеуметтік көмекке және әлеуметтік қамсыздандыруға берілетін субвенциялар 15 980 мың теңге;
республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар 249 950 мың теңге;
2) шығындар 13 377 263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 162 830 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 212 081 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 49 251 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 422 662 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 422 662 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2019 года № 57-1 "О бюджете Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 70-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5802
В соответствиис пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 57-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5377, опубликован 9 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 11 117 431 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 172 701 тысяча тенге;
неналоговые поступления 23 575 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13 627 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 907 528 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 417 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 9 907 111 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 145 734 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 316 189 тысяч тенге;
субвенции из областного бюджета 1 309 232 тысячи тенге;
субвенции из республиканского бюджета на образование 2 870 026 тысяч тенге;
субвенции из республиканского бюджета на социальную помощь и социальное обеспечение 15 980 тысяч тенге;
субвенции из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации 249 950 тысяч тенге;
2) затраты 13 377 263 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 162 830 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 212 081 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 49 251 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 422 662 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 422 662 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Алпысбаев
Көксу ауданы мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы К. Жунусов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района К. Алпысбаев
Исполняющий обязанности секретаря
маслихата Коксуского района К. Жунусов

26 723
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 294
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 079
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 125
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
66 501
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40 441
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 033
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40 966
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 130
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 472
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 312
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 578
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 580
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 836
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 724
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
112
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 042 575
1
Тұрғын үй шаруашылығы
938 628
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
678 547
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
448 157
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
230 390
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
260 081
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
19 785
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
188
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19 500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
69 228
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

26 723
006
Оказание жилищной помощи
2 294
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 079
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 125
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66 501
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40 441
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 033
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40 966
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 130
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 472
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 312
021
Капитальные расходы государственных органов
6 578
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 580
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 836
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 724
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
112
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 042 575
1
Жилищное хозяйство
938 628
467
Отдел строительства района (города областного значения)
678 547
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
448 157
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
230 390
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
260 081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
19 785
003
Капитальные расходы государственных органов
188
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19 500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
69 228
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам