Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 58-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 71-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 22 желтоқсанда № 5828 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 58-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5410 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 518 625 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 71 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 447 465 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 430 857 мың теңге;
субвенциялар 16 608 мың теңге;
2) шығындар 531 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 735 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 877 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 76 900 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 55 082 мың теңге;
субвенциялар 21 818 мың теңге;
2) шығындар 82 281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 404 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 9 января 2020 года № 58-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 14 декабря 2020 года № 71-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 декабря 2020 года № 5828
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года №58-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5410, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 518 625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 447 465 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 430 857 тысяч тенге;
субвенция 16 608 тысяч тенге;
2) затраты 531 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 735 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 81 877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 76 900 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 55 082 тысячи тенге;
субвенция 21 818 тысяч тенге;
2) затраты 82 281 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 404 тысячи тенге.";

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 138 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 127 715 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 112 834 мың теңге;
субвенциялар 14 881 мың теңге;
2) шығындар 139 573 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 581 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 119 475 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 94 469 мың теңге;
субвенциялар 25 006 мың теңге;
2) шығындар 125 919 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 339 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 339 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 039 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 65 462 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 43 815 мың теңге;
субвенциялар 21 647 мың теңге;
2) шығындар 69 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 406 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 92 903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге

"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 138 992 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 127 715 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 112 834 тысячи тенге;
субвенция 14 881 тысяча тенге;
2) затраты 139 573 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 581 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 124 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 119 475 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 94 469 тысяч тенге;
субвенция 25 006 тысяч тенге;
2) затраты 125 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 339 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 339 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 65 462 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 43 815 тысяч тенге;
субвенция 21 647 тысяч тенге;
2) затраты 69 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 406 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 92 903 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 094 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

трансферттер түсімі 83 809 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 70 132 мың теңге;
субвенциялар 13 677 мың теңге;
2) шығындар 94 582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 679 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге
трансферттер түсімі 53 469 мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 33 981 мың теңге;
субвенциялар 19 488 мың теңге;
2) шығындар 55 191 мың теңге;

поступления трансфертов 83 809 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 70 132 тысячи тенге;
субвенция 13 677 тысяч тенге;
2) затраты 94 582 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 679 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 55 191 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления 201 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 53 469 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 33 981 тысяча тенге;
субвенция 19 488 тысяч тенге;
2) затраты 55 191 тысяча тенге;

3) таза бюджеттік кредит беру 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".