Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5404 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 568 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері 83 125 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 63 961 мың теңге;
субвенциялар 19 164 мың теңге;
2) шығындар 91 055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 487 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 958 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 208 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 750 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 23 750 мың теңге;
2) шығындар 28 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 443 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2020-2022 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 837 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 420 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 19 420 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 8 января 2020 года № 64-302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5404.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 86 568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 443 тысячи тенге;
поступления трансфертов 83 125 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 63 961 тысяча тенге;
субвенции 19 164 тысячи тенге;
2) затраты 91 055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 487 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-367 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 958 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 750 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 23 750 тысяч тенге;
2) затраты 28 401 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 443 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 837 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 420 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 19 420 тысяч тенге;

2) шығындар 28 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 474 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 592 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 409 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 20 409 мың теңге;
2) шығындар 24 972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 971 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 971 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 405 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 178 мың теңге;
трансферттер түсімдері 376 546 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 349 474 мың теңге;
субвенциялар 27 072 мың теңге;
2) шығындар 406 316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 592 мың теңге.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 990 мың теңге;
трансферттер түсімдері 35 898 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 000 мың теңге;
субвенциялар 24 898 мың теңге;
2) шығындар 45 082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 194 мың теңге;

2) затраты 28 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 474 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 474 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 592 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 409 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 20 409 тысяч тенге;
2) затраты 24 972 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 971 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 971 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 405 724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 178 тысяч тенге;
поступления трансфертов 376 546 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 349 474 тысячи тенге;
субвенции 27 072 тысячи тенге;
2) затраты 406 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 592 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 592 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-367 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 42 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 990 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35 898 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 000 тысяч тенге;
субвенции 24 898 тысяч тенге;
2) затраты 45 082 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 194 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 194 мың теңге.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020-2022 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 120 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 399 мың теңге;
трансферттер түсімдері 112 949 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 498 мың теңге;
субвенциялар 100 451 мың теңге;
2) шығындар 123 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 014 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 014 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020-2022 жылдарға арналған Текес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 87 846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімдері 83 731 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 63 966 мың теңге;
субвенциялар 19 765 мың теңге;
2) шығындар 89 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 751 мың теңге.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020-2022 жылдарға арналған Тегістік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 108 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 426 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 867 мың теңге;
субвенциялар 18 559 мың теңге;
2) шығындар 21 534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 9 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 194 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 120 348 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов 112 949 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 498 тысяч тенге;
субвенции 100 451 тысяча тенге;
2) затраты 123 362 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 014 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 014 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Текесского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 87 846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов 83 731 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 63 966 тысяч тенге;
субвенции 19 765 тысяч тенге;
2) затраты 89 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 751 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 751 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-367 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Тегистикского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 426 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 867 тысяч тенге;
субвенции 18 559 тысяч тенге;
2) затраты 21 534 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 11 в редакции решения Раймбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Нусипкожаев
Райымбек аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Кудабаев
"Райымбек ауданының маслихаты" ММ 2020 жылғы 8 қаңтары № 64-302 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата Т. Нусипкожаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению ГУ "Маслихат Райымбекского района" от 8 января 2020 года № 64-302
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-367 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
"Райымбек ауданының маслихаты" ММ 2020 жылғы 8 қаңтары № 64-302 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 17.08.2020 № 73-351 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению ГУ "Маслихат Райымбекского района" от 8 января 2020 года № 64-302
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 17.08.2020 № 73-351 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы