Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 67-326 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 28 сәуірде № 5507 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5404 тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 85 048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 761 мың теңге;
трансферттер түсімдері 84 287 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 65 123 мың теңге;
субвенциялар 19 164 мың теңге;
0000322) шығындар 89 535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 487 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 958 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 424 мың теңге;
трансферттер түсімдері 26 534 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 784 мың теңге;
субвенциялар 23 750 мың теңге;
2) шығындар 28 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 443 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21 апреля 2020 года № 67-326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2020 года № 5507
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 64-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5404, опубликован от 21 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 85 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 761 тысяча тенге;
поступления трансфертов 84 287 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 65 123 тысячи тенге;
000012субвенции 19 164 тысячи тенге;
2) затраты 89 535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 487 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 958 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 424 тысячи тенге;
поступления трансфертов 26 534 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 784 тысячи тенге;
субвенции 23 750 тысяч тенге;
2) затраты 28 401 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 443 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 26 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 406 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25 851 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 431 мың теңге;
субвенциялар 19 420 мың теңге;
2) шығындар 28 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 474 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 411 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 590 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 181 мың теңге;
субвенциялар 20 409 мың теңге;
2) шығындар 24 972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 971 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 971 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 220 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 699 мың теңге;
трансферттер түсімдері 217 542 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 190 470 мың теңге;
субвенциялар 27 072 мың теңге;
2) шығындар 220 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 956 мың теңге;
трансферттер түсімдері 41 932 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 034 мың теңге;
субвенциялар 24 898 мың теңге;
2) шығындар 45 082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 194 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 26 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 851 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 431 тысяча тенге;
субвенции 19 420 тысяч тенге;
2) затраты 28 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 474 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 474 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 411 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 590 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 181 тысяча тенге;
субвенции 20 409 тысяч тенге;
2) затраты 24 972 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 971 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 971 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 220 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 699 тысяч тенге;
поступления трансфертов 217 542 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 190 470 тысяч тенге;
субвенции 27 072 тысячи тенге;
2) затраты 220 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 42 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 956 тысяч тенге;
поступления трансфертов 41 932 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 034 тысячи тенге;
субвенции 24 898 тысяч тенге;
2) затраты 45 082 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 194 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 67-326 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 64-302 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 21 апреля 2020 года № 67-326
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 67-326 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 64-302 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 21 апреля 2020 года № 67-326
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы