Райымбек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63-302 "Райымбек ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 74-353 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5647 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5397 тіркелген, 2020 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12 414 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 288 871 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 367 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 252 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 122 457 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 9 мың теңге, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 9 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 12 122 448 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 075 855 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3 087 606 мың теңге;
субвенциялар 4 958 987 мың теңге;
2) шығындар 14 288 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 116 933 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 165 576 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 48 643 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 990 355 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 990 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 63-302 "О бюджете Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 8 сентября 2020 года № 74-353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5647
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 63-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5397, опубликован 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 12 414 947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 288 871 тысяча тенге;
неналоговые поступления 3 367 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 252 тысячи тенге;
поступления трансфертов 12 122 457 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 9 тысяч тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 9 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 12 122 448 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 075 855 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 087 606 тысяч тенге;
субвенции 4 958 987 тысяч тенге;
2) затраты 14 288 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 116 933 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 165 576 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 48 643 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 990 355 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 990 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".