Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 6-69-395 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 сәуірде № 5501 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 6-66-381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5399 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 469 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 248 419 мың теңге;
трансферттер түсімі 220 836 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 220 836 мың теңге;
2) шығындар 469 256 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 981 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 861 мың теңге;
трансферттер түсімі 25 120 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 678 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 15 442 мың теңге;
2) шығындар 29 683 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 702 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 702 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2020 года № 6-66-381 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 16 апреля 2020 года № 6-69-395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 апреля 2020 года № 5501
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 6-66-381 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5399, опубликован 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 469 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 248 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов 220 836 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 220 836 тысяч тенге;
2) затраты 469 256 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 981 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 861 тысяча тенге;
поступления трансфертов 25 120 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 678 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 15 442 тысячи тенге;
2) затраты 29 683 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 702 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 702 тысячи тенге.";

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 965 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 228 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 737 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 847 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 18 890 мың теңге;
2) шығындар 33 967 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 33 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 155 мың теңге;
трансферттер түсімі 26 880 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 220 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 19 660 мың теңге;
2) шығындар 35 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 394 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 394 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27 773 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 877 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 896 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 937 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 14 959 мың теңге;
2) шығындар 27 774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 250 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 556 мың теңге;
трансферттер түсімі 79 694 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 64 415 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 15 279 мың теңге;

"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 965 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 228 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 737 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 847 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 18 890 тысяч тенге;
2) затраты 33 967 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 33 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26 880 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 220 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 19 660 тысяч тенге;
2) затраты 35 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 394 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 394 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27 773 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 877 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 896 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 937 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 14 959 тысяч тенге;
2) затраты 27 774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 97 250 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 556 тысяч тенге;
поступления трансфертов 79 694 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 64 415 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 15 279 тысяч тенге;

2) шығындар 97 251 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 151 мың теңге;
трансферттер түсімі 64 967 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 45 515 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 19 452 мың теңге;
2) шығындар 69 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 178 093 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 469 мың теңге;
трансферттер түсімі 155 624 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 148 306 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 7 318 мың теңге;
2) шығындар 178 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 77 581 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 718 мың теңге;
трансферттер түсімі 74 863 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51 992 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 22 871 мың теңге;
2) шығындар 77 582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Талды ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 97 251 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 69 118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 151 тысяча тенге;
поступления трансфертов 64 967 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 45 515 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 19 452 тысячи тенге;
2) затраты 69 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 178 093 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 469 тысяч тенге;
поступления трансфертов 155 624 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 148 306 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 7 318 тысяч тенге;
2) затраты 178 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 77 581 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 718 тысяч тенге;
поступления трансфертов 74 863 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51 992 тысячи тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 22 871 тысяча тенге;
2) затраты 77 582 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"10. Утвердить бюджет Талдынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 198 мың теңге.";
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Шолақай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 914 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11 141 мың теңге;
трансферттер түсімі 24 773 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 806 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен субвенциялар 12 967 мың теңге;
2) шығындар 37 220 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 198 тысяч тенге.";
"14. Утвердить бюджет Шолакайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 35 914 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 24 773 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 806 тысяч тенге;
субвенции из районного (города областного значения) бюджета 12 967 тысяч тенге;
2) затраты 37 220 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 306 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 306 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 306 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 306 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Ажибеков
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы ___ _________ № ______ шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата М. Ажибеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от __ _______ 2020 года № _______