Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-85 "Панфилов аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 6-71-407 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 шілдеде № 5559 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4083 тіркелген, 2017 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Калиев Айдос Абылкаировичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Сабырбаев
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров

О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-85 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Панфиловского районного маслихата и его описания"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 7 июля 2020 года № 6-71-407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июля 2020 года № 5559
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Панфиловского районного маслихата и его описания" от 23 декабря 2016 года № 6-12-85 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4083, опубликован 31 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Панфиловского районного маслихата Калиева Айдоса Абылкаировича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата Б. Сабырбаев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров