Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 21 қаңтарда № 5418 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 271 999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 192 034 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 191 966 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 68 мың теңге;
2) шығындар 290 942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)18 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 943 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 90-348 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 91 802 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 84 565 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 57 902 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 663 мың теңге;
2) шығындар 97 631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 829 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 90-348 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2020-2022 годы
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 14 января 2020 года № 73-292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2020 года № 5418.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Саркан на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 271 999 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 79 965 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 192 034 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 191 966 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 68 тысяч тенге;
2) затраты 290 942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 943 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 943 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 90-348 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 91 802 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 7 237 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 84 565 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 57 902 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 663 тысячи тенге;
2) затраты 97 631 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 829 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 90-348 (вводится в действие с 01.01.2020).

3. 2020-2022 жылдарға арналған Аманбөктер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 281 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 19 715 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 19 715 мың теңге;
2) шығындар 21 098 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 92-355 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020-2022 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 29 835 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 330 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 505 мың теңге;
2) шығындар 32 759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 13.08.2020 № 83-328 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Бақалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 21 020 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 21 020 мың теңге;
2) шығындар 25 810 мың теңге.

3. Утвердить бюджет Аманбоктерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 098 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 281 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 102 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 19 715 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 19 715 тысяч тенге;
2) затраты 21 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 92-355 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 32 759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 712 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 212 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 29 835 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 8 330 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 505 тысяч тенге;
2) затраты 32 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 13.08.2020 № 83-328 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Бакалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 810 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 4 594 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 196 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 21 020 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 21 020 тысяч тенге;
2) затраты 25 810 тысяч тенге;

1) кірістер 23 107 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 22 816 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 816 мың теңге;
2) шығындар 23 107 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 544 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 69 276 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 50 389 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 18 887 мың теңге;
2) шығындар 82 805 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1261 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1261 мың теңге.
Ескерту. 9 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 92-355 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020-2022 жылдарға арналған Көктерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 672 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 149 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 20 523 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 20 523 мың теңге;
2) шығындар 20 672 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Лепсі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 23 107 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 291 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 22 816 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 816 тысяч тенге;
2) затраты 23 107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
9. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 81 544 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 12 268 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 69 276 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 50 389 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 18 887 тысяч тенге;
2) затраты 82 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 261 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1261 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 92-355 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Коктерекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 20 672 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 149 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 20 523 тысячи тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 20 523 тысячи тенге;
2) затраты 20 672 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
11. Утвердить бюджет Лепсинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 13 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 79-312 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20.04.2020 № 79-312 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".

15. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Доланбаева
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 шешіміне 1-қосымша
Сарқан қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 92-355 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Ж. Доланбаева
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292
Бюджет города Саркан на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20.12.2020 № 92-355 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 000
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
10 000
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-18 943
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
18 943
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
18 943
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
18 943
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
18 943
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 73-292 шешіміне 2-қосымша
Сарқан қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10 000
043
Бюджетные изъятия
10 000
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
0
Категория
Cумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-18 943
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
18 943
8
Используемые остатки бюджетных средств
18 943
01
Остатки бюджетных средств
18 943
1
Свободные остатки бюджетных средств
18 943
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Сарканского районного маслихата от 14 января 2020 года № 73-292
Бюджет города Саркан на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы