Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 82-320 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 маусымда № 5547 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 27-105 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 02.09.2022 № 27-105 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 25 қазандағы № 68-272 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5288 тіркелген, 2019 жылдың 30 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Игіман
Сарқан аудандық мәслихатының
хатшысы К. Абдрахманов

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2020 года № 82-320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 июня 2020 года № 5547. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата области Жетісу от 2 сентября 2022 года № 27-105
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата области Жетісу 02.09.2022 № 27-105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району" от 25 октября 2019 года № 68-272 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативых правовых актов № 5288, опубликован 30 октября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Сарканского
районного маслихата Ж. Игіман
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов