Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 тамыздағы № 196 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 1 қыркүйекте № 5632 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 30.01.2024 № 29 қаулысымен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сарканскому району
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 19 августа 2020 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 сентября 2020 года № 5632. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района области Жетісу от 30 января 2024 года № 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района области Жетісу от 30.01.2024 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Сарқан ауданы әкімдігінің "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 маусымдағы № 207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген, 2019 жылдың 11 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сарканскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Сарканского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сарканскому району" от 18 июня 2019 года № 207 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183, опубликован 11 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Маманбаев Галымжан Канатовичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Сарқан ауданының әкімі Т. Кайнарбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 тамыздағы № 196 қаулысына қосымша
Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлемақысының мөлшері (айына/теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге) кем емес
3-жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маманбаева Галымжана Канатовича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2021 года.
Аким Сарканского района Т. Кайнарбеков
Приложение к постановлению акимата Сарканского района от 19 августа 2020 года № 196
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сарканскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения (месяц/тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
до 3-х лет