Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 41-251 "Талғар ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 58-248 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 29 сәуірде № 5512 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 41-251 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3152 тіркелген, 2015 жылдың 10 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Андасова Мира Кудайбергеновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы

О признании утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 41-251 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Талгарского района"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 23 апреля 2020 года № 58-248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 апреля 2020 года № 5512
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Талгарского района" от 31 марта 2015 года № 41-251 (зарегистрирован в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов № 3152, опубликован 10 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата Андасову Миру Кудайбергеновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы