Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 66-278 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 3 желтоқсанда № 5791 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5411 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 687 526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 582 898 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 419 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 104 209 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 104 209 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 764 611 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 77 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 77 085 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 119 760 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 88 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 267 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31 267 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 132 768 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 27 ноября 2020 года № 66-278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 декабря 2020 года № 5791
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 55-235 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5411, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 687 526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 582 898 тысяч тенге;
неналоговые поступления 419 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 104 209 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 104 209 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 764 611 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 77 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 77 085 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 119 760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 31 267 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31 267 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 132 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 008 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 149 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 704 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 51 704 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 165 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 933 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 933 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бесағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 492 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 135 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 325 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 325 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 170 974 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 482 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 482 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Бесқайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 18 870 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 12 965 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 965 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 33 778 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 008 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 149 684 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 97 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 51 704 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 51 704 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 165 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 933 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 933 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бесагашского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 160 492 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 135 167 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 325 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 325 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 170 974 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 482 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 482 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бескайнарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 870 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 12 965 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 965 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 33 778 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 250 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 250 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Куракпаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 66-278 шешіміне 1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 шешіміне 1-қосымша
2020 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата С. Куракпаев
Секретарь Талгарского районного
маслихата Ж. Еңкебайұлы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 27 ноября 2020 года № 66-278
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235
Бюджет города Талгар на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы