Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 68-280 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 желтоқсанда № 5833 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5411 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 687 526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 568 360 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 419 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 118 747 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 118 747 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 764 611 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 77 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 77 085 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Гүлдала ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139 904 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 87 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 52 163 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 52 163 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 146 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2020 года № 68-280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2020 года № 5833
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 55-235 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5411, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 6, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 687 526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 568 360 тысяч тенге;
неналоговые поступления 419 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 118 747 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 118 747 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 764 611 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 77 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 77 085 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Гулдалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 139 904 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 87 741 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 52 163 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 52 163 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 146 704 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 800 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Кеңдала ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 87 337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 65 204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 133 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22 133 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 95 911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 574 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 574 теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Панфилов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 275 597 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 175 283 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 254 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 100 060 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 100 060 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 307 801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 32 204 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 800 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Кендалинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 87 337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 65 204 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 22 133 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22 133 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 95 911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 574 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 574 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Панфиловского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 275 597 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 175 283 тысячи тенге;
неналоговые поступления 254 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 100 060 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 100 060 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 307 801 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 32 204 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32 204 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 16, 19, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32 204 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 16, 19, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Куракпаев
Талғар аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 68-280 шешіміне 1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 55-235 шешіміне 1-қосымша
2020 жылғы Талғар қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата С. Куракпаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 68-280
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 10 января 2020 года № 55-235
Бюджет города Талгар на 2020 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы