Панфилов ауылдық округінің жаңа көшелеріне атау беру және көшелерді қайта атау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Панфилов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 13 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5809 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Панфилов ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 26 қыркүйектегі Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар ауданының Панфилов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауылдық округінің жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Панфилов ауылында "Сара Тастанбекқызы", "Құрманғазы", "Дінмұхамед Қонаев", "Абылай хан", "Әйтеке би", "Қазыбек би", "Төле би", "Біржан сал", "Әл Фараби", "Амангелді Иманов", "Тұрар Рысқұлов", "Қаныш Сәтпаев", "Орман";
Төңкеріс ауылында "Көктем", "Астана", "Алматы", "Самал";
Түзусай ауылында "Қарасай батыр", "Бәйтерек";
Қызыл Ту-4 ауылында "Есім хан", "Қасым хан", "Райымбек батыр", "Наурызбай батыр", "Есет батыр", "Сұраншы батыр", "Бостандық", "Тәуелсіздік", "Ынтымақ", "Бірлік", "Береке", "Қуат", "Шаңырақ", "Жібек жолы", "Көкжиек", "Өжет", "Алғабас", "Таусамалы", "Қаратал", "Ақжар", "Думан", "Көктал", "Талды", "Ақсу", "Шығыс", "Батыс".
2. Панфилов ауылдық округінің келесі көшелері:
Панфилов ауылында "Садовая-1" көшесі "Сәбит Мұқанов" көшесіне, "Садовая-2" көшесі "Ғабит Мүсірепов" көшесіне, "Н. Вавилов" көшесі "Шәмші Қалдаяқов" көшесіне, "Б. Громов" көшесі "Мұхтар Әуезов" көшесіне, "С. Киров" көшесі "Шәкәрім Құдайбердіұлы" көшесіне, "Комсомольская" көшесі "Ахмет Байтұрсынов" көшесіне, "О. Кошевой" көшесі "Қасым Аманжолов" көшесіне, "Ленин" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесіне, "Озерная" көшесі "Иса Байзақов" көшесіне, "Пролетарская" көшесі "Спандияр Көбеев" көшесіне, "Крайняя" көшесі "Дәулеткерей" көшесіне, "Сверлова" көшесі "Сәбит Дөнентаев" көшесіне, "Северная" көшесі "Ілияс Жансүгіров" көшесіне, "Советская" көшесі "Мағжан Жұмабаев" көшесіне, "Степанова" көшесі "Тәттімбет" көшесіне, "Табачная" көшесі "Ықылас Дүкенұлы" көшесіне, "В. Чапаев" көшесі "Жүсіпбек Аймауытов" көшесіне, "Т. Шевченко" көшесі "Сүйінбай Аронұлы" көшесіне, "Ф. Дзержинский" көшесі "Тәуке хан" көшесіне, "Лесная" көшесі "Кенесары хан" көшесіне, "Луговая" көшесі "Бейімбет Майлин" көшесіне, "Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесіне, "Молодежная" көшесі "Жастар" көшесіне, "Набережная" көшесі "Әміре Қашаубаев" көшесіне, "Овражная" көшесі "Мұхаметжан Сералин" көшесіне, "Октябрьская" көшесі "Мұқағали Мақатаев" көшесіне, "Школьная" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесіне, "Юбилейная" көшесі "Латиф Хамиди" көшесіне, "Коктальская" көшесі "Көктал" көшесіне, "Талгарская" көшесі "Талғар" көшесіне, "Жетысуская" көшесі "Жетісу" көшесіне, "Кульджинская" көшесі "Құлжа" көшесіне, "Дружба" көшесі "Достық" көшесіне, "8-марта" көшесі "8-наурыз" көшесіне;
Төңкеріс ауылында "М. Горький" көшесі "Өтеген батыр" көшесіне, "Ю. Гагарин" көшесі "Болашақ" көшесіне, "Г. Титов" көшесі "Шоқан Уәлиханов" көшесіне, "Дорстрой" көшесі "Ақжол" көшесіне;
Қарабұлақ ауылында "Школьная" көшесі "Әз Жәнібек хан" көшесіне, "А. Островский" көшесі "Балпық би" көшесіне, "Центральная" көшесі "Бейбарыс сұлтан" көшесіне, "Набережная" көшесі "Қажымұқан" көшесіне, "Садовая" көшесі "Жамбыл Жабаев" көшесіне, "Береговая" көшесі "Махмұд Қашқари" көшесіне, "Новоселова" көшесі "Нұрғиса Тілендиев" көшесіне, "И. Тургенев" көшесі "Балуан Шолақ" көшесіне, "И. Мичурин" көшесі "Рақымжан Қошқарбаев" көшесіне, "ПМК-710" көшесі "Абай" көшесіне;
Арқабай ауылында "А. Матросов" көшесі "Исатай Тайманұлы" көшесіне, "А. Леонов" көшесі "Бұхар Жырау" көшесіне, "Н. Ульянов" көшесі "Махамбет Өтемісұлы" көшесіне, "В. Терешкова" көшесі "Жайлау" көшесіне, "Г. Титов" көшесі "Тұлпар" көшесіне, "Южная" көшесі "Оңтүстік" көшесіне, "А. Волков" көшесі "Даулеткерей" көшесіне;
Түзусай ауылында "Арычная" көшесі "Сырым Датұлы" көшесіне;

О присвоении наименований новым улицам и переименований улиц Панфиловского сельского округа
Решение акима Панфиловского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5809
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Панфиловского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Панфиловского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам Панфиловского сельского округа:
в селе Панфилова "Сара Тастанбеккызы", "Курмангазы", "Динмухамед Конаев", "Абылай хан", "Айтеке би", "Казыбек би", "Толе би", "Биржан сал", "Аль Фараби", "Амангельды Иманов", "Турар Рыскулов", "Каныш Сатпаев", "Орман";
в селе Тонкерис "Коктем", "Астана", "Алматы", "Самал";
в селе Тузусай "Карасай батыр", "Байтерек";
в селе Кызыл Ту-4 "Есим хан", "Касым хан", "Райымбек батыр", "Наурызбай батыр", "Есет батыр", "Сураншы батыр", "Бостандык", "Тауельсыздык", "Ынтымак", "Бирлик", "Береке", "Куат", "Шанырак", "Жибек жолы", "Кокжиек", "Ожет", "Алгабас", "Таусамалы", "Каратал", "Акжар", "Думан", "Коктал", "Талды", "Аксу", "Шыгыс", "Батыс".
2. Переименовать следующие улицы Панфиловского сельского округа:
в селе Панфилова улицу "Садовая-1" в улицу "Сабита Муканова", улицу "Садовая-2" в улицу "Габита Мусирепова", улицу "Н. Вавилова" в улицу "Шамши Калдаякова", улицу "Б. Громова" в улицу "Мухтара Ауэзова", улицу "С. Кирова" в улицу "Шакарима Кудайбердыулы", улицу "Комсомольская" в улицу "Ахмета Байтурсынова", улицу "О. Кошевого" в улицу "Касыма Аманжолова", улицу "Ленина" в улицу "Ыбырая Алтынсарина", улицу "Озерная" в улицу "Иса Байзакова", улицу "Пролетарская" в улицу "Спандияра Кобеева", улицу "Крайняя" в улицу "Даулеткерея", улицу "Сверлова" в улицу "Сабита Донентаева", улицу "Северная" в улицу "Илияса Жансугурова", улицу "Советская" в улицу "Магжана Жумабаева", улицу "Степанова" в улицу "Таттимбета", улицу "Табачная" в улицу "Ыкыласа Дукенулы", улицу "В. Чапаева" в улицу "Жусупбека Аймауытова", улицу "Т. Шевченко" в улицу "Суюнбая Аронулы", улицу "Ф. Дзержинского" в улицу "Тауке хана", улицу "Лесная" в улицу "Кенесары хана", улицу "Луговая" в улицу "Бейимбета Майлина", улицу "Мира" в улицу "Бейбитшилик", улицу "Молодежная" в улицу "Жастар", улицу "Набережная" в улицу "Амыре Кашаубаева", улицу "Овражная" в улицу "Мухаметжана Сералина", улицу "Октябрьская" в улицу "Мукагали Макатаева", улицу "Школьная" в улицу "Бауыржана Момышулы", улицу "Юбилейная" в улицу "Латифа Хамиди", улицу "Коктальская" в улицу "Коктал", улицу "Талгарская" в улицу "Талгар", улицу "Жетысуская" в улицу "Жетысу", улицу "Кульджинская" в улицу "Кулджа", улицу "Дружба" в улицу "Достык", улицу "8 Марта" в улицу "8 Наурыз";
в селе Тонкерис улицу "М. Горький" в улицу "Отеген батыра", улицу "Ю. Гагарина" в улицу "Болашак", улицу "Г. Титова" в улицу "Шокана Уалиханова", улицу "Дорстрой" в улицу "Акжол";
в селе Карабулак улицу "Школьная" в улицу "Аз Жанибек хана", улицу "А. Островского" в улицу "Балпык би", улицу "Центральная" в улицу "Бейбарыс султан", улицу "Набережная" в улицу "Кажымукан", улицу "Садовая" в улицу "Жамбыла Жабаева", улицу "Береговая" в улицу "Махмұда Кашкари", улицу "Новоселова" в улицу "Нургисы Тлендиева", улицу "И.Тургенева" в улицу "Балуана Шолака", улицу "И. Мичурина" в улицу "Ракымжана Кошкарбаева", улицу "ПМК-710" в улицу "Абая";
в селе Аркабай улицу "А. Матросова" в улицу "Исатая Тайманулы", улицу "А. Леонова" в улицу "Бухар Жырау", улицу "Н. Ульянова" в улицу "Махамбета Отемисулы", улицу "В. Терешковой" в улицу "Жайлау", улицу "Г.Титова" в улицу "Тулпар", улицу "Южная" в улицу "Онтустик", улицу "А.Волкова" в улицу "Даулеткерея";
в селе Тузусай улицу "Арычная" в улицу "Сырыма Датулы";

Қызыл Ту-4 ауылында "Северная" көшесі "Солтүстік" көшесіне, "Новая" (1-бригада) көшесі "Дина Нұрпейісова" көшесіне, "Новая" (3-бригада) көшесі "Кенесары хан" көшесіне, "Молочная" көшесі "Сәкен Сейфуллин" көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауылдық округі әкімінің орынбасары Н. Мыктыбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданы Панфилов
ауылдық округінің әкімі А. Ваисов

в селе Кызыл Ту-4 улицу "Северная" в улицу "Солтустик", улицу "Новая" (1-бригада) в улицу "Дины Нурпейисовой", улицу "Новая" (3-бригада) в улицу "Кенесары хана", улицу "Молочная" в улицу "Сакена Сейфуллина".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Панфиловского сельского округа Н. Мыктыбаеву.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского сельского
округа Талгарского района А. Ваисов