Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-59-340 "Ұйғыр ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 6-63-364 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 сәуірде № 5469 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-59-340 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5388 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12 085 125 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2 211 440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 17 835 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 26 370 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 829 480 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 7 691 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 282 214 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 446 071 мың теңге;
субвенциялар 5 093 504 мың теңге;
2) шығындар 13 597 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 82 502 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 111 342 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 594 654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 594 654 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 4-тармағы:
"31 830" саны "45 725" санына ауыстырылсын.

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 6-59-340 "О бюджете Уйгурского района на 2020-2022 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 6 апреля 2020 года № 6-63-364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2020 года № 5469
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 6-59-340 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5388, опубликован 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 12 085 125 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 211 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17 835 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 26 370 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 829 480 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 7 691 тысяча тенге;
целевые текущие трансферты 4 282 214 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 446 071 тысяча тенге;
субвенции 5 093 504 тысячи тенге;
2) затраты 13 597 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 82 502 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 111 342 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 28 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 594 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 594 654 тысячи тенге".
в пункте 4 указанного решения:
цифры "31 830" заменить на цифры "45 725".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Нуров
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата М. Нуров
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан

85 700
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
737 322
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
737 322
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 750
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
20 700
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
104 772
012
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
17 470
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 070
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
463 257
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
91 303
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 424 120
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
901 887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
901 887
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
901 887
2
Әлеуметтiк көмек
453 308
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
453 308
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
110 221
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 825
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
46 649
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
52 243
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 635
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 478
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
47 810
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 447
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
68 925
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
63 925
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
26 698
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

85 700
9
Прочие услуги в области образования
737 322
464
Отдел образования района (города областного значения)
737 322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 750
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
20 700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
104 772
012
Капитальные расходы государственного органа
17 470
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
21 070
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
463 257
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
91 303
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 424 120
1
Социальное обеспечение
901 887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
901 887
005
Государственная адресная социальная помощь
901 887
2
Социальная помощь
453 308
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
453 308
002
Программа занятости
110 221
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 825
006
Оказание жилищной помощи
46 649
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52 243
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 635
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 478
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47 810
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 447
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
68 925
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63 925
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 698
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат