Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-59-340 "Ұйғыр ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 6-71-403 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 16 қарашада № 5750 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-59-340 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5388 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 544 986 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2 081 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41 378 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 414 695 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 7 691 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 998 642 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 314 858 мың теңге;
субвенциялар 5 093 504 мың теңге;
2) шығындар 14 937 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 89 910 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 118 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 482 548 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 482 548 мың теңге".".
4-тармақтағы:
"68 225" саны "54 025" санына ауыстырылсын.

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 6-59-340 "О бюджете Уйгурского района на 2020-2022 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 10 ноября 2020 года № 6-71-403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2020 года № 5750
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 6-59-340 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5388, опубликован 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 13 544 986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 081 754 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 378 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 414 695 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 7 691 тысяча тенге;
целевые текущие трансферты 5 998 642 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 314 858 тысяч тенге;
субвенции 5 093 504 тысячи тенге;
2) затраты 14 937 624 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 89 910 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 118 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 482 548 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 482 548 тысяч тенге".".
в пункте 4:
цифры "68 225" заменить на цифры "54 025".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Болатұлы
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Болатұлы
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан

85 388
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
907 285
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
907 285
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 250
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
20 700
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
104 772
012
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
7 670
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 211
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
632 093
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 589
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 938 257
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 184 214
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
1 184 214
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1 184 214
2
Әлеуметтiк көмек
696 624
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
696 624
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
385 628
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45 557
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 649
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
43 732
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 271
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
93 431
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
49 909
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 447
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 419
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
52 419
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
33 298
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

85 388
9
Прочие услуги в области образования
907 285
464
Отдел образования района (города областного значения)
907 285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 250
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
20 700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
104 772
012
Капитальные расходы государственного органа
7 670
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
10 211
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
632 093
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
112 589
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 938 257
1
Социальное обеспечение
1 184 214
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 184 214
005
Государственная адресная социальная помощь
1 184 214
2
Социальная помощь
696 624
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
696 624
002
Программа занятости
385 628
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45 557
006
Оказание жилищной помощи
15 649
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 732
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 271
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
93 431
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49 909
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 447
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 419
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 419
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 298
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат