Шарын ауылдық округінің Шарын ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шарын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 01-26/14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 18 мамырда № 5527 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шарын ауылдық округінің Шарын ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ұйғыр ауданының Шарын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарын ауылдық округінің Шарын ауылындағы "Абдулла Розыбакиев" көшесі "Мирзигуль Насыров" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарын ауылдық оругінің әкімі Б. Алгазиев

О переименовании улицы в селе Шарын Шарынского сельского округа
Решение акима Шарынского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 12 мая 2020 года № 01-26/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 мая 2020 года № 5527
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шарын Шарынского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 декабря 2019 года, аким Шарынского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Абдулла Розыбакиев" в улицу "Мирзигуль Насыров" в селе Шарын Шарынского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шарынского сельского округа Б. Алгазиев