Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 32-114 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 сәуірде № 5464 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 277 246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 999 230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 500 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 276 756 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 202 028 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 598 837 мың теңге;
субвенциялар 4 475 891 мың теңге;
2) шығындар 9 477 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 150 306 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 159 060 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 754 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 350 402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 350 402 мың теңге."
4-тармақтағы:
"10 620" саны "31 860" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 29-100 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2020 года № 32-114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2020 года № 5464
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 29-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 8 277 246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 999 230 тысяч тенге;
неналоговые поступления 760 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 276 756 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 202 028 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 598 837 тысяч тенге;
субвенции 4 475 891 тысяча тенге;
2) затраты 9 477 342 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 150 306 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 159 060 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 754 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)1 350 402 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 350 402 тысячи тенге.
в пункте 4:
цифры "10 620" заменить на цифры "31 860".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Дарубаева
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Г. Дарубаева
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

16 100
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46 405
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
438
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 576
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
205 039
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
205 162
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
642 852
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
349 805
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
347 354
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
347 354
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 451
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 451
2
Әлеуметтік көмек
250 888
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
250 888
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69 356
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 859
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 801
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 060
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 909
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
53 843
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 951
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 109
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 159
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 159
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 523
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 276
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
438
050
'Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

16 100
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 405
012
Капитальные расходы государственного органа
438
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 576
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
205 039
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
205 162
06
Социальное помощь и социальная обеспечение
642 852
01
Социальное обеспечение
349 805
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
347 354
005
Государственная адресная социальная помощь
347 354
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 451
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 451
02
Социальная помощь
250 888
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
250 888
002
Программа занятости
69 356
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 859
006
Оказание жилищной помощи
4 801
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 060
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 909
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 843
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 951
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 109
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 159
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 523
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 276
021
Капитальные расходы государственного органа
438
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан